מה עדיף – סלקום או HOT

אחת השאלות שמעסיקות צרכנים רבים במהלך השנים היא השאלה – מה יותר עדיף, סלקום, או הוט? בשביל לענות על השאלה הזאת נצטרך לבחון את המקרים ע"פ פרמטרים שקבענו מראש. במאמר זה, נדבר על הנושא, וניתן את התשובה האידאלית ביותר. אז סלקום? או HOT? מה עדיף? בואו נדבר על זה.

המחיר – הפרמטר המשפיע ביותר בקרב צרכנים

בקרב צרכנים רבים חברת סלקום נחשבת כחברה הזולה ביותר. לעומתה, חברת HOT נחשבת כחברה יקרה. לעומת סלקום, חברת הוט מציעה מחיר שמכביד על המון צרכנים, ולפיכך סלקום זוכה בסיבוב הזה. המחיר של סלקום TV מתחיל ב- 100 ₪ בלבד. לעומתה, המחיר של HOT מתחיל ב- 169 ₪.

עולמות התוכן ותדירות הפרסום

בואו נהיה לרגע אמיתיים, חברת הוט נמצאת בשוק כבר המון שנים, ולפיכך, עולמות התוכן שלהם בין העשירות במדינה. למעשה, חברת הוט מציעה סדרות בבעלותה הפרטי – בעיקר סדרות אקשן ודרמה. בכל הקשור לעולמות תוכן עסיסיים הוט בהחלט לוקחת בסיבוב הזה! סלקום פשוט חברה יחסית חדשה, ועולמות התוכן, הסרטים, והסדרות, עדיין בחיתולים. לעומת זאת, בכל הקשור לתדירות הפרסום – סלקום לוקחת את כולם. בכל הקשור לעדכונים ותדירות פרסום, סלקום מפרסמת די מהר. לעומת זאת, הוט מפרסמת את תכניה לאחר אישורים של 6-12 חודשים.

השורה הסופית – התשובה

אם נשכלל את שני הפסקאות האחרונות, מדובר בתיקו! לחברת הוט יש מה להציע, וגם לסלקום. בעת הבחירה, אנו צריכים לקחת משתנים נוספים: השירות לקוחות, מה בחינם ומה עולה כסף. בשורה הסופית, סלקום מציעה שלל תכנים שאצל הוט – זה עולה כסף. ביחס לתמורה הטובה ביותר, במחיר המשתלם ביותר, סלקום ללא ספק היא הבחירה המובילה של צרכנים חכמים.

עדיין מתלבטים? עשו את שיעורי הבית שלכם באתר משתלם לי. באתר שלנו תוכלו למצוא שלל השוואות ותוכלו לצפות במחירים שסלקום TV מציעה, וש- HOT מציעה. אנו ממליצים לכם לבקר בדפים הרלוונטיים ולראות את התוצאות למול עיניכם. מכאן – הבחירה בידיים שלכם.

אולי יעניין אתכם גם: השוואת מחירים חבילות טלוויזיה