מה הסיכונים של ניתוח הגדלת חזה?

ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח שלא מעט נשים בוחרות לבצע. נשים שאינן מרוצות ממראה החזה שלהן ואף חשות שמראה החזה שלהן פוגע להן בביטחון ובדימוי העצמי, מוצאות את עצמן מבררות אודות ניתוח מעין זה. מדובר על ניתוח שכיח מאוד ועל כן, הסיבוכים שלו באופן יחסי מעטים או נדירים. חשוב מאוד לבצע את הניתוח רק אצל מנתח מקצועי מומחה בתחום ומומלץ. כמו כן, על אף שמדובר בסיבוכים נדירים באופן יחסית, חשוב מראש להבין באיזה סיבוכים מדובר על מנת שתגיעי מוכנה ועל מנת שתהי שלמה עם ההחלטה שלך.

תופעות לוואי לאחר ניתוח הגדלת חזה

חשוב מאוד לדעת שניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח המבוצע בהרדמה מלאה. תהליך ההחלמה איננו פשוט ולעיתים נדירות עלולים להיות סיבוכים. כמובן שחשוב להקפיד על בחירת מנתח מקצועי ומנוסה בתחום ועל הקפדה על כל ההנחיות הרפואיות לאחר הניתוח בכדי להימנע כמה שיותר מסיבוכים. תופעות הלוואי לאחר הניתוח עלולות להיות: נפיחות או אודם מקומי קל, כאבים מקומיים, שינויים ברגישות בשדיים, כאבי שרירים באזור החזה, הצלעות והידיים והזדקרות קבועה של הפטמות. שימי לב שאין מדובר בסיבוכים אלא בתופעות לוואי לגיטימיות לאחר ניתוח מעין זה ולכן, אל לך להיבהל.

סיבוכים לאחר ניתוח הגדלת חזה

ישנם סיבוכים שונים לאחר ניתוח הגדלת חזה שבגינם יש צורך לפנות באופן מהיר לרופא המטפל. סיבוכים אלה כוללים: זיהום- אשר בא לידי ביטוי באודם או כאב באזור הניתוח וכן בעליית חום, דימום אשר יכול להעיד על זיהום אקוטי, קרע של השתלים הנובע כתוצאה משימוש בשתלים פחות איכותיים. על כן, חשוב מאוד לוודא מראש שהשתלים המושתלים במהלך הניתוח הם שתלים איכותיים. אם יש חשש לקרע בשתלים לאחר הניתוח יש לפנות באופן מידי לרופא המטפל על מנת שיחליף את השתלים בשתלים חזקים ואיכותיים. כאמור, מדובר על סיבוכים נדירים אך קיימים. ככל שהרופא שתבחרי עבור ביצוע הניתוח יהיה מקצועי ומנוסה יותר בתחום, כך הסיכוי שיהיו סיבוכים כאלה ואחרים הינו נמוך יותר. על כן, אם החלטת לעבור ניתוח הגדלת חזה, חשוב שתבחרי במנתח מומלץ ומקצועי כמו שתמצאי באתר https://www.drschein.com/ .