מהו מטבח כפרי מודרני?

סגנון מטבח כפרי מתייחס לאסתטיקה המייצגת עיצוב דמוי בית כפרי. סגנון קישוט זה, צבר פופולריות בגלל התחושה של חיים פשוטים יותר אך יפים יותר. נביא כאן את הדוגמאות הטובות לסגנון מטבחים אלה.

מהו מטבח כפרי מודרני?

לוח הצבעים של מטבח בסגנון כפרי, ישלב פסטלים וצבעים בהירים בתוספת אלמנטים עיצוביים כמו שבלונות או שילוט וינטג'. החומרים המשמשים ליצירת עיצוב בסגנון כפרי כוללים עץ וסלע יחד עם חומרים אורגניים אחרים, ראו זאת באתר ונגה מטבחים כפריים.

ישנם מגוון פרטים שניתן לשלב בעיצובי מטבח בכדי להוסיף סטיילינג כפרי, תלוי עד כמה אותנטי ומקורי המעצב רוצה. 

שילוב של אח ותנור עצם בוערת וכיור קדמי סינר, הם רעיונות הממחישים ביטויים קיצוניים יותר לאסתטיקה זו. גישות קונבנציונאליות יותר כוללות הכללה של ארונות עץ מגורענים, תבניות פרחים ואריחים. כמו כן, הווריאציות בניית מטבח בסגנון הכפרי יכולות להיות תלויות במיקום גאוגרפי.

סגנון מטבח עתיק

עיבוד מטבח עץ בסגנון עולמי ישן, הוא סוג טהור ושונה של נגרות. זה ייוצר מחומרים ישנים וכלים מסורתיים ליצירת אווירה שנראית מזמן אחר. לעתים קרובות, העיצוב יכלול חומרים כבדים יותר שהם כפריים ועם זאת עמידים. 

לוח הצבעים בסגנון העולם הישן כולל צבעים חמים ומזמינים, ולעתים קרובות, יכלול ברזל יצוק להדגשת עבודות העץ ברחבי החדר. 

> קראו על תכנון מטבחים באתר VNG

ארונות בסגנון ישן

ארונות בסגנון ישן, לעתים קרובות, יכילו פאנלים הכוללים עץ עתיק. למטבחים בסגנון זה עשויים להיות כמה קשתות בעיצוב, ומכשירים עשויים להיות מוסווים מאחורי ארונות. 

איים אידיאליים למטבחים בסגנון עולמי ישן, עשויים להיות צבועים או מוכתמים בצורה שונה משאר הארונות. בעת שימוש בעיצוב בסגנון ישן, צירים וחומרה עתיקה ישולבו בקפידה, מה שיוסיף לקסם הכפרי של עיצוב המטבח.