האטרקציה החדשה של חתונות היוקרה

אם בעבר הייתה אטרקציה שנחשבת לאטרקציה של חתונות היוקר בלבד, ואתם לא טועים זאת כמובן אטרקציית מגנטים לאירועים, בשנת 2020 נכנסה אטרקציה חדשה ומיוחדת שהופכת כל אירוע לאירוע יוקרה, מה שהכי מיוחד באטרקציה הזאת, שהמחיר שלה הוא זול במיוחד ולא יקר כמו שאתם חושבים.

בלוקים מעץ לאירועים – מה זה ומאיפה זה הגיע

אם בעבר היינו רואים בהמון אירועים אטרקציה אחת ששולטת באופן מוחלט ובלתי מעורר נכנסה אלינו בסערה אטרקציה חדשה ומיוחדת והיא בלוקים מעץ לאירועים.

מדובר על שדרוג של אטרקציית המגנטים

ובשביל להבין את השדרוג שנעשה ואת הדרך שבה כל אירוע יכול להפוך ליוקרתי, נבין קודם כל איך כל הקסם הזה קורה.

אומרים שקוסם טוב לא מגלה את הקסמים שלו, אבל הצלחנו להשיג את המידע מהחברה המובילה בישראל להפקת בלוקים ואטרקציות לאירועים.

ככה זה עובד :

לאירוע שלכם מגיע צלם, שמצלם אתכם ואת האורחים שלכם בכל שלב, הוא ילווה אתכם במהלך כל האירוע.

את התמונות שצולמו הוא מעביר לגרפיקאי שמגיע יחד איתו, כל התמונות שצולמו משוכפלות לפי מספר האנשים שמופיעים בכל תמונה, זאת בכדי שכל אחד יוכל לקבל עותק של התמונה שלו.

לאחר מכן מדפיסים את התמונות המשוכפלות, וכל התמונות המודפסות מודבקות על בלוק עץ מיוחד, את כל הבלוקים המוכנים מציבים על מדפים מיוחדים ומרשימים שיוצבו ברחבת הריקודים, משם כל אחד יוכל לקחת את התמונה שלו למזכרת.

למה לבחור דווקא בבלוקים ולא במגנטים ?

אם אתם רוצים להפוך את האירוע שלכם ליותר מרשים ומיוחד, כדאי לעשות משהו קצת שונה, משהו שעוד לא ראו בכל אירוע, וזה לשדרג בדברים הקטנים שלא יעלו לכם הרבה.

אם העלות של צילום מגנטים היא כ 1000 ₪ לאירוע של 300 עד 350 מוזמנים, העלות של בלוקים באירוע היא רק 1200 עד 1500 ₪ ותמורת כמה מאות שקלים בודדים אתם הופכים את האירוע שלכם והכי חשוב את המזכרת שאתם נותנים לאורחים שלכם להרבה יותר מרשימה ומיוחדת.

יתרון נוסף שהאטרקציה המיוחדת הזאת מביאה איתה הוא כמובן האפקט של הצילום, ככה שיש לכם עוד מצלמה באירוע, ככל שיהיו לכם יותר מצלמות באירוע, יותר רגעים מיוחדים ישמרו ויזכרו.

האורחים באירוע הם הדבר החשוב ביותר, בלי האורחים שלכם לא תוכלו לחגוג בכלל את האירוע, לכן מומלץ לתת להם משהו קטן כאות הוקרה ותודה על השתתפותם באירוע, אין מזכרת יותר טובה מאשר תמונה מיוחדת על בלוק עץ מפואר.