בניית אתר עם סליקה, האם זה כל כך מסובך?

בניית אתר אינטרנט לעסק הוא בגדר חובה היום. באמצעות האתר ניתן ליצור חשיפה גדולה יותר לעסק, לקדם את המוצרים והשירותים של העסק ולהגיע לקהלי יעד חדשים שקשה יותר להגיע אליהם מפרסומים פיזיים. אם יש לנו את הכוח של האינטרנט מדוע שלא ננצל זאת לטובתנו? ובכן אם יש לכם חנות עם מוצרים כעסק שלהם או שאתם משווקים מוצרים בעסק שלכם, תרצו להוסיף חנות דיגיטלית לאתר העסק שלכם עם אפשרות סליקה מובנית לאתר ולבצע גם קידום עבור האתר. כלומר שאנשים יוכלו לבצע רכישות אונליין, לשלם לכם ולמלא טופס הזמנה ואתם תשלחו אל הלקוח את המוצר.

מענה אנושי או לא כולל מענה אנושי?

האם אתם רוצים מערכת סליקה באתר שכולל מענה אנושי או לא כוללת מענה אנושי? הכוונה היא אם אתם רוצים לבנות מערכת סליקה שבה הגולשים יוכלו לבצע הזמנה דרך האתר, אך ללא סליקה מובנית באתר אלא למלא טופס הזמנה ולשלוח אותו ובעת קבלת טופס ההזמנה באתר – נציג החברה ייצור קשר עם הלקוח לצורך חיוב טלפוני והשלמת ההזמנה. לא תמיד זה פתרון מומלץ כיוון שהלקוח מתקרר בינתיים ולקוחות בדרך כלל מבצעים רכישות מרגש ואתם רוצים שהוא יגהץ את האשראי כמה שיותר מהר מבחינתכם וישלים את ההזמנה. מצד שני זה יחסוך לכם עלויות בבניית האתר ו/או תוספת של מערכת סליקה לאתר קיים לאחר מכן.

האפשרות הנוספת היא בנייה של מערכת כזו שבהתאם לרמת התחכום שלכם יכולה להיות מסובכת או פשוטה לעשייה. בכל מקרה הטיפול בבניית מערכת הסליקה וחיבורה לאתר שלכם ייעשה על ידי מתכנת מקצועי או חברת בניית אתרים.

אפשרויות סליקה דרך האתר:

הכוונה כאן היא לחיבור הסליקה ישירות דרך האתר שלכם. הגולשים יוכלו להוסיף מוצרים לסל ולגשת לעמוד התשלום. תהיינה אפשרויות תשלום בהתאם למה שתבחרו. אם תאפשר ללקוחות לשלם דרך PAYPAL הרי שזה קל יותר לביצוע מבחינת מערכת. אם אתם מתקינים תוסף מוכן של חנות דיגיטלית לאתר שלכם לא בטוח שהוא יתמוך בפייפאל. במידה ואתם רוצים לחסוך את העמלות של פייפאל ולאפשר סליקה ישירה דרך עמוד מאובטח של חברת אשראי מקומית כדאי לתת למתכנת לבנות את המערכת הזו וההקשר לדף התשלום עבורכם.

לעוד מידע, בקרו באתר https://killermedia.co.il/