איך מנפיקים ויזה לארה״ב?

הדרישה הבסיסית של מדינות רבות ברחבי העולם, כדי לאשר את כניסתם של זרים לשטחה (לכל מטרה שהיא – מסחר או תיירות), היא הנפקת ויזה. זו היא הבדיקה הכי בסיסית, שמאפשרת לרשויות המדינות לבצע ניתור של כל האזרחים הזרים הנכנסים לשטחה. ואולם, כאשר מדובר על ויזות, המחשבה הראשונה שעולה בראשם של ישראלים רבים, הוא תהליך הוצאת הוויזה האמריקאית. תהליך זה נחשב כיום לאחד מתהליכי הבדיקה המוקדמת המאתגרים והסבוכים ביותר שקיימים במערכת הגלובלית. רבים מאוד מנצלים את אחזקת הוויזה כדי לשהות בצורה בלתי חוקית בארה"ב ולכן, המדינה עושה מאמצים רבים מאוד כדי לבצע סינון ברור של זכאים לוויזה.

אולי יעניין אתכם גם: מספר חברה בארה"ב לצרכי מס

שלושה טיפים להנפקת ויזה מוצלחת

אם אתם רוצים להוציא ויזה אמריקאית בהצלה, מומלץ לפעול על פי שלושה טיפים:

  1. טפסים – מלאו את כל טפסי הבקשה של הוויזה שלכם, בצורה המפורטת והאמינה ביותר שניתן להעלות על הדעת. גם מידע זניח לכאורה, יכול לעלות ולהשפיע על מידת ההצלחה של הבקשה שלכם.
  2. ראיון – במהלך הראיון עצמו, ענו על כל השאלות בפירוט, מבלי לסתור את המידע בטפסים ומבלי להראות חשש או חרטה, כדי לצאת כמה שיותר אמינים מול הצוותים המקצועיים בשגרירות.
  3. שהייה – אם כבר זכיתם להחזיק בוויזה, אל תפרו את תנאי הכניסה והשהייה בארה"ב, שמא תזכו לקבל חותמת שחורה בדרכון שתמנע מכם כניסה למדינה בעתיד.

הדרך המהירה לטיול משפחתי בארה"ב

ואם אתם לא ממש בטוחים שיש ביכולתכם את כל הכישורים והיכולות לעבור את תהליך הבקשה בצורה הראויה, ייתכן ותרצו לקבל עזרה. במקרה כזה, יש לרשותכם כמה וכמה נותני שירות מקצועיים שיכולים ללוות אתכם בתהליך הבקשה, עד לקבל אישור הכניסה המיוחל לטיול המשפחתי הבא.

לעוד מידע, בקרו באתר של אמריקן דוקס