מצלמה תרמית לאיתור נזילות – כמה עולה השירות והאם הוא משתלם?

נזילה בבית היא אף פעם לא עניין שכיף לגלות אך אם כבר מצאתם, עליכם להיות מוכנים לתקן את הנזילה ולהחזיר את הבית למצבו התקין. ומכיוון שלרוב הנזילות יהיו במקומות שאינם ניתנים לגישה על ידי מי שאינו איש מקצוע, אתם צריכים לדעת איזה איש מקצוע אתם צריכים, כמה זה יעלה לכם והאם הבעיה תיפתר בנזק מזערי בלבד. 

בשביל זה יהיה לכם קל יותר להיעזר באיש מקצוע שמסתייע במצלמה תרמית לאיתור נזילות

בעזרת אנשי מקצוע המיומנים בטיפול בנזילות, תוכלו לטפל בנזילה שלכם באופן נקודתי ולא לפגוע במכלול הקיר, התקרה או הרצפה. כחלק מהציוד איתו יגיעו אנשי המקצוע תוכלו לראות את המצלמה התרמית לאיתור נזילות. 

מצלמה תרמית לאיתור נזילות למעשה מסייעת לאנשי המקצוע למצוא את הנזילה עצמה ומבלי להסתמך על חושים אחרים. המצלמה, שתפקידה לזהות שינויי טמפרטורה ולהמיר אותם לצבעים, מראה לאיש המקצוע את שינויי הטמפרטורה באזור יבש ואת השינוי הדרסטי בצבעים כאשר מגיעים לנקודת הנזילה. 

בדיקה כזו, בין אם תגיד שקיימת נזילה ובין אם לא, מתחילה ב-800 שקלים. לאחר מכן תוכלו לעבור להצעת המחיר במידה ואכן קיימת נזילה. תיקון נזילה הוא חיוני וחשוב לעשותו כמה שיותר מהר מכיוון שהמים החודרים לקיר, לרצפה או לתקרה מזיקים בצורה משמעותית ליסודותיהם.

בעבור הבדיקה ווידוא הנזילה מדובר במחיר הוגן. בהתחשב העובדה שהוא חוסך לכם עבודת שיפוץ שלאחר תיקון הנזילה. שימוש במצלמה מסייע בטיפול נקודתי בלבד של הנזילה, מתאפשרת יכולת לנזק מזערי לחדר ונחסכת לכם הוצאה כספית גדולה מאוד. 

לסיכום,

במצב של נזילה בבית, מצלמה תרמית לאיתור נזילות יכולה להיות ההבדל שלכם בין הוצאת חירום נורמטיבית לבין הוצאת חירום שממש לא בניתם עליה. אנשי המקצוע הנכונים ישמחו לסייע לכם ולפתור עבורכם את הבעיה.

אולי יעניין אותך גם תיקון צנרת ללא הרס