פלדלת רב בריח – 5 העיצובים החמים ביותר

דלת הכניסה לבית צריכה להיות הדבר היפה והמושקע ביותר מהסיבה הפשוטה; היא הפרונט של הבית. היא החזית. היא הדבר הראשון שהאורח יראה כשהוא יגיע לבית שלנו. חשוב מאוד להשקיע בה ולקנות דלת מעוצבת ואיכותית.

פלדלת רב בריח – 5 העיצובים החמים ביותר

דלת פלדלת רב בריח ידועה בחוזק העצום שלה. היא אחת מהדלתות החזקות בעולם. רגע לפני שאתם באים לקנות דלת פלדלת לבית שלכם, כדאי שתקראו על 5 העיצובים החמים ביותר.

  • דלתות אסם

דלתות הזזה בסגנון אסם, הן גם אלטרנטיבה מצוינת לדלתות צירים. כאשר יש להם עיצוב מינימלי ומשתלב עם שאר הקיר שנראה כמוהם, הם נראים נקיים ומסוגננים. אבל כאשר הם עשויים מחומר ייחודי או כזה המנוגד לחלל החדר, הם מוסיפים אלמנט עיצובי ייחודי.

  • דלתות נסתרות

מי יכול להיות אדיש לדלתות נסתרות, כאלה שרק אם נתאמץ נוכל להבחין בהם. דלתות אלה מוסיפות המון לעיצוב החדר והם בהחלט שייכות לעיצוב החדשני שהביאה עימה שנת 2020 המשובחת מבחינה זו.

  • דלתות הזזה של שוג'י

דלתות הזכוכית-הזזה הללו, מקורן בארכיטקטורה יפנית ונוצרו באופן מסורתי על ידי חיבור נייר שקוף למסגרת במבוק. עם זאת, באדריכלות מודרנית, דלתות הזזה אלה נוצרות בדרך כלל עם מסגרת עץ ולוחות זכוכית.

  • דלתות שחורות

יש משהו בדלתות שחורות שגורם למקום בו הן מוצבות להיות הרבה יותר רשמי ויותר כריזמטי. דלתות שחורות, הופכות כל בית למקום מיוחד שכייף לשהות בו.

  • מלכותיות

דלתות מלכותיות נחשבות לדלתות יקרות בהרבה מהמקבילות אליהן. הן דלתות ענקיות בדרך כלל שמתאימות בעיקר לבתי מפלסים ולטירות יוקרה. דלת כזו היא מהחזקות שיש והסכום שתשלמו עליה יהיה בהתאם.

לעוד מידע ודוגמאות, בקרו באתר https://www.elbar.co.il/