סים לחו"ל – האם זו האופציה הכי משתלמת?

נוסעים לחו"ל? נראה שאתם בדרך הנכונה לעשות את הטיול שכל כך חלמתם עליו. רק רגע לפני שאתם עושים את זה, אולי כדאי לכם לדעת איך תוכלו לשמור על קשר עם בני משפחותיכם? סים לחו"ל הוא זה שיעזור לכם בנושא זה.

סים לחו"ל – האם זו האופציה הכי משתלמת?

אין דרך יותר משתלמת לקיים קשר עם האהובים עליכם מאשר על ידי טלפון בשיחה חיה. כדי לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, נראה שתצטרכו לרכוש כרטיס סים טוב ומשתלם, כדי שיספק לכם את השירות הטוב ביותר לשיחות מחו"ל.

בין אם אתם חדשים חדשים בעניין או ולא כל כך מכירים את נושא הסימים לחו"ל, במאמר זה ננסה להביא בפניכם את היתרונות השונים שיש בכל סים וסים ביציאה לחו"ל.

למה כדאי דווקא סים בחו"ל?

על ידי רכישת כרטיס SIM מקומי בכתובת זו של המדינה בה אתם מבקרים, אתם יכולים לחסוך בחיובי נדידה כבדים. סיפורים על אנשים שחוזרים מחופשתם ומקבלים סכום חיובי ענק בסלולרי, בגלל נדידה בינלאומית ישנם רבים, והם עדיין נכתבים עליהם. 

חסכו מעצמכם טרדות כאלה וקחו כרטיס SIM מקומי, כדי להישאר מחוברים עם חברים ובני משפחה בדרך הזולה יותר.

מספר מקומי – נוחות בהישג יד

אם חברכם או בן משפחתכם המתגוררים במדינה בה אתם מבקרים רוצה ליצור איתכם קשר, הם יכולים להתקשר אליכם למספר אותו אתם מחזיקים. כל כך קל ופשוט.

אם צוות המלון שלכם רוצה להגיע אליכם במקרה חירום, זו תהיה טרחה רבה מידי שתביאו לו את המספר הבינלאומי שלכם. במצב זה, מומלץ לקחת כרטיס SIM מקומי וניתן להגיע אליו באמצעות מספר הטלפון אותו תקבלו ברכישתו.

קלות שימוש בנתונים

אתם לא צריכים לדאוג לנתונים. אם אתם רוכשים SIM מקומי, אתם יכולים לבחור תוכנית תעריפים לבחירתכם, המציעה לכם שיחות קוליות יחד עם תוכנית נתונים מתאימה. על ידי כך, אתם מקבלים את המיטב משני העולמות. לעומת זאת ברכישת סים לחו"ל מהארץ מהאתר World8, תחסכו את כל הפרוצדורה הקיימת בקניית סים בחו"ל.