האם צריך רישיון כדי לנהוג על קלנועית?

הקלנועית היא כלי תעבורה חשמלי נעים לנסיעה ובטוח לתפעול, המאפשרת ניידות קלה במרחבים עירוניים וכפריים. תופתעו אולי לגלות אבל לקלנועית אין באמת צורך ברישיון נהיגה כלשהו והיא מתאימה לנסיעה לכל גיל.

האם צריך רישיון כדי לנהוג על קלנועית? 

הקלנועית מתאימה לכל אדם, ואינה מצריכה רישיון נהיגה על מנת לנהוג בה. רוב הנוהגים בקלנועיות הם אנשים המתקשים לצעוד למרחקים ארוכים וחווים קשיים בניידות. בעזרת הקלנועית, הם יכולים להמשיך לנהל אורח חייהם בצורה פעילה ועצמאית ללא עזרה נוספת מצד אדם אחר.

ישנם קשישים רבים שנעים ממקום למקום בעזרת קלנועית ועושים זאת כבר שנים רבות ביעילות ובבטיחות רבה.

מי צריך קלנועית? 

כל אדם שמתקשה ללכת או לנוע בחופשיות ממקום למקום, טוב יעשה אם ירכוש קלנועית סגורה שתעזור לו להתנייד. אין יותר מידי ברירות שכן לא באמת נרצה שאדם מבוגר שמתקשה ללכת, יעשה זאת באוטובוסים או בתחבורה עירונים מסועפת.

הקלנועיות באו בעיקר, כדי לעזור לאנשים להתנהל בחייהם ביומיום ולהוריד מעליהם את הקושי בניוד גופם ממקום למקום.

בטיחות בקלנועית 

גם אם אדם מבוגר נוהג בקלנועית, שלא לדבר על קשישים שעושים זאת, חשוב שזה יהיה תחת בקרה מסוימת של קרוב משפחה או שכן מהסביבה שיוכל לפקוח עין מידי פעם ולראות שהכל בסדר והקשיש אינו מסתבך בתפעולה

האם קלנועית מתאימה לקשישים? 

קלנועית באתר חשמלית ריידר מתאימה לכל אדם שרוצה שיכול בכוחות עצמו להניע, להגות ולהכווין את הקלנועית בכוחות עצמו. בין אם מדובר באדם מבוגר או באיש צעיר, חשוב שהוא יהיה כשיק מספיק כדי להיות מודע ב- 100 אחוז על אופן תפעול הכלי הזה. זהו כלי פשוט אבל הידע בו חשוב.