פינת אוכל עגולה

אין כמו לארח חברים או משפחה, ולהתכנס כולם יחד מסביב לשולחן האוכל כדי ליהנות מארוחה נעימה וטעימה, ולבלות כמה שעות של זמן איכות עם אנשים אהובים. לפינת האוכל בבית יש תפקיד חשוב, במיוחד עבור משפחות שאוהבות לארח אנשים לארוחות מושקעות או לבלות ערב נעים עם המשפחה בארוחת ערב משפחתית.

כדי שיהיה נעים במהלך הארוחה לבני הבית או האורחים המגיעים לארוחה, חשוב לבחור את פינת האוכל המתאימה ביותר שתספק את המקום האידילי לאכילה ואירוח. כיום ניתן למצוא שפע של פינות אוכל מסוגים שונים כמו פינת אוכל עגולה, מרובעת, אובלית ועוד. נוסף על כך, לכל פינת אוכל יש את העיצוב הייחודי לה. הבחירה בסוג פינת האוכל צריכה להיות בהתאם לעיצוב הקיים בבית, ובמיוחד במטבח.  

סוגים של פינות אוכל עגולות

  • פינת אוכל כפרית – פינת אוכל כזו מאופיינת בעץ כחומר הגלם המרכזי. פינת אוכל בסגנון כפרי מתאימה במיוחד למטבחים המעוצבים בעיצוב כפרי, כיוון שהיא בעלת שולחן גדול ועגול בעל נוכחות העשוי כולו עץ וכיסאות מעוצבים גם הם מעץ.
  • פינת אוכל מודרנית – הסגנון המודרני נפוץ במיוחד בבתים בהם המטבח מעוצב בסגנון זה. פינות אוכל מודרניות יהיו עם שולחן עץ עגול ומעוצב בעל שלוש רגליים או יותר, וסביבו יהיו כיסאות איכותיים עשויים עץ, מתכת או חומר גלם טבעי אחר ועם ריפוד בד נעים ויפה.
  • פינת אוכל קלאסית – הקלאסיקה של פינות האוכל העגולות במראה של פעם, עם שולחן עץ עגול ומיוחד, כיסאות בסגנון רטרו עם עיטורים בגב הכיסא ומראה ייחודי המעלה נוסטלגיות.

טיפים לבחירת פינת אוכל מתאימה

כפי שהוזכר, פינת האוכל צריכה להתאים במראה ובעיצוב שלה לעיצוב הכולל של הבית, בדגש על עיצוב המבטח. כיוון שפינת האוכל ממוקמת בסמוך למטבח, קיימת חשיבות לבחירת סוג פינת האוכל שימשיך את הקו העיצובי של כל החלל. באתר degemltd.co.il ניתן למצוא מגוון רחב של פינות אוכל מסוגים ועיצובים שונים, בין אם מדובר על פינות אוכל הכוללות שולחן נפתח, פינת אוכל בעלת שולחן מרובע ועוד.