ספא זוגי רומנטי, יותר רומנטי או יותר בריא

אם אתם  חוגגים יום נישואין או יום הולדת או סתם רוצים לחגוג תקופה מושלמת בזוגיות שלכם, כדאי לכם להנות מיום ספא זוגי רומנטי (קראו על חבילות ספא זוגי רומנטי). ספא הוא בעצם טבילה במים חמימים ומרגיעים באמבטיות. בישראל הפך המונח הזה למקום מרווח וגדול, הנותן טיפולים שונים כמו עיסויים שונים כמו עיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי באבנים חמות, ותרגילי התעמלות. אך מקום זה אינו משמש רק למטרת הבריאות, אלא גם משמש למטרות נופש. השם ספא הוא במקור מהעיר הבלגית ספא אז אנשים שסבלו ממחלות, הנגרמות מהעדר ברזל היו שותים ממי המעניינות שבמקום, והיו נרפאים. היום המילה ספא אינה משולה רק לטיפול רפואי כל שהוא, אלא הוא גם משמש לאווירה נעימה ורומנטית, ולכן מתקבלת  הזמנה לספא בשמחה כמתנה לימי הולדת וימי נישואין אז מה הספא יותר רומנטי או יותר בריא?

הספא משמש לבריאות

  • בעזרת קרצוף הגוף כל התאים המתים מוסרים מהגוף ונעשית המרצת הדם, הגורם להרגשה נעימה לגוף.
  • ניתן לבחור עיסוי קלאסי בעיסוי זה נעשה בעזרת שמן שקדים. עיסוי זה נועד לשחרור שרירים כואבים ולהמרצת הדם בגוף.

הספא משמש לרומנטיקה

  • פרטיות 

הספא הוא מקום שאתם יכולים להיות לבד ללא הפרעת ילדים או בני משפחה אחרים, וזוהי הזדמנות להתחבר אחד אל השני, ולהכיר את המצב  של הבן זוג טוב יותר.

  • נרות ושאר קישוטים התורמים לרומנטיקה

כדי ליצור אוירה רומנטית בהתאם לאופי האישה או הבעל יש צורך בקישוטים מתאימים. החדר מעוצב בעיצוב נעים ושקט, וכן ניתן להחשיך את החדר באופן חלקי ולהדליק נרות לאורך החדר, ואפילו גם לשים שטיח אדום מהכניסה עד המיטה הזוגית, כמו כן ניתן להוסיף פרות מתוקים וטעימים, המעוצבים וחתוכים יפה, וכן ניתן להביא שוקולדים המעוצבים בצורות שונות כמו לב, קראו עוד בנושא בהרחבה.

לתשובה הזו אין תשובה חד משמעית הכל תלוי בחוויה, שאתם מזמינים ניתן להזמין חוויה רומנטית עם נרות ואוכל טעים, וניתן להדגיש את האוירה הזוגית על ידי הזמנת מספר רב של עיסויים, כך ניתן להדגיש את האופן הבריא של החוייה.