תיקון מרזבים חיצוניים בגובה – כך תעשו זאת נכון!

היום זה כבר לא כל כך נפוץ, אך בכל זאת יש עדיין מבנים ישנים ש'מתעטרים' במרזבים חיצוניים המותקנים מחוץ למבנה. אלו יכולים להיות מרזבים המנקזים את מי הגשמים מהגג והם יכולים להיות גם מרזבים המנקזים את מי השטיפה ממרפסות הבתים. בכל מקרה, מדובר במשהו הצורך תחזוקה וטיפול מידי פעם בפעם.

לא תמיד יהיה קל ופשוט לפתור את הבעיה של המרזבים באמצעים רגילים מתוך הבית עצמו. ישנם מקרים רבים מאוד אשר בהם נדרשת גישה מהצד החיצוני של המבנה באמצעות פתרונות עבודה בגובה . או אז עשויים הדיירים כמו גם אנשי המקצוע להיקלע לדילמה לא פשוטה ולאתגר אשר יהפוך את כל הסיפור למורכב יותר.

איך מתקנים את המרזב?

אז אם אכן ישנה בעיה להגיע אל החלק הדורש תיקון במרזב, יהיה צורך להיעזר בציוד אשר יאפשר את הגישה אל החלקים החיצוניים של המבנה. הדבר יוכל להתבצע בעזרת סולם גבוה אך במקרים אשר בהם יהיה צורך להגיע לגובה רב של קומה גבוהה במיוחד יהיה צורך למצוא פתרון יצירתי אחר. אם זה מצנוף ואם זה פיגום גבוה או לחילופין בפתרון היצירתי הבא אשר זה לאחרונה החלו לעשות בו שימוש – ציוד הסנפלינג.

מתקנים את המרזב בעזרת ציוד סנפלינג

אז אם מדובר במרזב אשר הוא ממוקם במקום גבוה במבנה, או אז יהיה צורך לטפל במרזב באמצעות ציוד סנפלינג. הציוד הזה של הסנפלינג מאפשר למעשה את השליטה על הפעולה שאמורה להתבצע בנקודה הגבוהה הזו של המרזב, כאשר האדם שהוא איש מקצוע המתמצא גם בתחום התחזוקה והטיפול במרזב, ידע איך וכיצד לבצע את הדבר בצורה הכי נכונה והכי טובה.

כי העבודה המתבצעת בעזרת סנפלינג חייבת להיעשות על ידי איש שאינו חושש מהשהייה בתנאים האלה של בין שמיים וארץ, בייחוד אם מדובר בקומות גבוהות ממש. אך יחד עם זאת חובה כי העובד יהיה איש מקצוע מומחה בתחום התחזוקה.

לצורך ביצוע נכון של עבודה בגובה יש לפנות אל חברה מקצועית אשר מבטיחה עבודה בטוחה על פי כל התקנים והנהלים.