אומגה 3

בין מגוון רחב של תוספי תזונה אחד הבולטים ביותר בעשורים האחרונים הוא תוסף תזונה מסוג אומגה 3. ויטמינים כאלה ואחרים נועדו להשלים חוסרים בגוף ובד בבד לספק כוח ואנרגיה כמו גם בניית תאים ושאר אלמנטים בגוף הדרושים לבריאות ואיכות חיים טובה יותר. אבל מה צריך לדעת כל אומגה 3? כל הפרטים החשובים בהמשך. 

אומגה 3 הוא תוסף תזונה חשוב ופופולארי שנועד בעיקר עבור ילדים. תוסף התזונה מכיל זרעי פשתן ושומנים טובים שתורמים מאד להתפתחות תקינה של ילדים ופעוטות. התוסף הספציפי הזה מכיל חומצות אמינה מסוג EPA וחומצות מסוג DHA שמופקים משמן דגים. 

מטרת התוסף לאפשר התפתחות תקינה של הגוף וקבלת מרכיבים חיוניים באופן ישיר שמצויים במוצרים כמו ירקות ועלים ירוקים, אגוזים, קטניות, זרעי פשתן, סויה, זיתים וכולי. 

המטרה לספק לצד הארוחה: תוסף תזונה חיוני שמשפיע על תפקוד הקולטנים בגוף, כמו גם על תהליכים ביולוגיים תקינים, זרימה רצופה ובריאה של מחזור הדם ותפקוד נכון של מערכות העיכול תוך בנייה וחיזוק שרירים. 

כיצד בוחרים אומגה 3

כיום יש אינספור חנויות און ליין אשר מציעות תוספים כמו אומגה 3 כאשר אפשר לבצע הזמנה און ליין של כל תוסף שתרצו. עם זאת יש להקפיד לצרוך תוספי תזונה רק מפארמים, בתי מרקחת אונליין וחנויות מורשות המציעות ויטמינים בריאים מאושרים על ידי משרד הבריאות שעומדים בכל תווי התקן. בחרו אריזה חסכונית עם אומגה 3 שמתאימה לגיל המשתמש ומכילה סיבים תזונתיים בריאים. שימו לב כי התוסף כולל שומן צמחי מוקשה, חלב רזה, סיבים תזונתיים  שמן מזרעי פשתן, נוגדי חמצון, תערובת טוקופרולים כמו סויה, ויטמין E וכולי. בחרו אריזה לילדים בצורות דובונים לנטילת הוויטמינים ללא קשיים.