לוכד עכברים

לוכד עכברים הוא איש תחזוקה או בעל מקצוע אחר, שברוב המקרים, מוסיף לעבודתו גם לכידת עכברים ומזיקים שונים. מצאתם עכבר בתוך הבית שלכם? אל תהססו והזמינו לוכד מיומן שיטפל בחבר המטריד שנכנס אליכם לבית..

לוכד עכברים | מיקום

מיקום מלכודות טוב הוא צעד חיוני לשימוש יעיל במלכודות עכברים. כדי לקבוע את פעילותם, הניחו מלכודות באזורים בעלי פעילות גבוהה. אזורים פעילים אופייניים הם לאורך קירות, מאחורי מכשירים, מאחורי חפצים ופינות חשוכות. 

החדרת מלכודות עכבר באופן שווה במרחק קבוע, עשויה לספק כיסוי יסודי, אך זה לא מובטח שזה יגיע לעכברים. 

איפה להניח את מלכודת העכברים?

הניחו מלכודות הדברה באזורים בהם עכברים רצים או מקננים. כדי למקסם את הסיכוי שעכברים יעברו מעל המלכודות, מקמו את המלכודת לאורך מסלולי ההליכה שלהם או בשביליהם השונים. 

מקמו את מלכודות העכבר בזווית ישרה מהקיר, כאשר קצה ההדק כמעט נוגע בקיר. אם הם מוגדרים במקביל לקיר, קבעו אותם בזוגות עם הדק הממוקם כדי ליירט עכברים המגיעים משני הכיוונים. השתמשו במלכודות נוספות לאוכלוסיות כבדות יותר.

באיזה מלכודת להשתמש לתפיסת עכברים?

שגיאת מלכודת נפוצה בעת הנחת מלכודות עכברים היא להשתמש במעט מלכודות. אפילו עבור עכבר או שניים בלבד, השימוש בשש מלכודות אינן רבות מדי. הניחו את מלכודות העכברים במרווחים של שניים-עשרה מטרים זה מזה. 

השתמש בשתי מלכודות מאחורי הכיריים, שתי מלכודות מאחורי המקרר ושתי מלכודות מתחת לכיור המטבח. רוב הזמן נתפסים עכברים בלילה הראשון. (בחדר אחסון במסעדה, יתכן ויהיה צורך בכמה  מלכודות).

במקומות של פעילות עכברים גבוהה, השתמשו בשתי מלכודות עכברים הצמודות או דבקות זו לזו, כך תוכלו למקסם את התפיסה של העכברים כבר בלילה הראשון שלהם.