חלב למשרד

חלב על סוגיו השונים הוא אחד המוצרים שנרכשים בכמויות גדולות עבור עובדי המשרד. בשנים האחרונות נוספו לאופציות החלב סוגים רבים ומעניינים והעובדים ניסו אותם גם במשרד וגם בביתם וכל אחד פיתח את האהבות שלו לאחד או לכמה מהטעמים המשובחים הללו.

סוגי החלב שרוכשים למשרד

בהתאם לצריכה היום יומית, אחראי הרכש יודע כמה חלב טרי למשרדים עליו להזמין מדי כמה ימים. עובדים רבים נצמדים לחלב רגיל וכל אחד מהם מעדיף את אחוז השומן כמו חמישה אחוז, שלושה או אחוז אחד בלבד. כאשר את אחד מהם צורכים בכמויות גדולות, כדי לרכוש אותו באריזות גדולות וחסכוניות של שניים או של שלושה ליטר, מלבד זאת יש חלב מועשר, חלב מועשר נטול לקטוז, חלב מוקצף לקפה וחלב עיזים.

משקאות הסויה אהובים מאד ויש מהם כמה סוגים לבחירה, משקה סויה רגיל, סויה לייט, סויה ללא סוכר, סויה טבעי, סויה וניל, סויה במתיקות מופחתת או מעודנת.

בחודשים האחרונים נוספו לקבוצת החלב אופציות חדשות שתפסו תאוצה לאור טעמם הייחודי לכן גם מהם מזמינים למשרד, משקה קוקוס שקדים, משקה שיבולת שועל, חלב שקדים, משקה אורז אורגני או בטעם שקדים. 

בנוסף לכך תמיד יש את אוהבי השוקו, המוקה, הבננה, משקאות סויה עם פירות שונים, משקאות חלבון עם פירות או עם קפה, אייס קפה ועוד אותם ניתן להזין דרך אתר http://macolet.net

מוצרי חלב למשרד

לנשנושים ולארוחות קלות, תמיד דואגים שיהיו במקרר כמה סוגים של יוגורטים, גבינות למריחה, קוטג' וגבינות אחרות בכמה טעמים, כמה סוגים של גבינה צהובה ועוד.

הנהלת המשרד עושה כל שניתן כדי שהעובדים שנמצאים במשרד שעות כל כך רבות בכל יום, ירגישו בנוח וייהנו הן ממטעמים משובחים והן ממאכלים שונים כך שירגישו בדיוק כמו בבית.