חשוב שתדעו איך לבחור עורך דין פלילי מקצועי

אף אחד מאיתנו לא מאמין שיום אחד הוא יזקק לעורך דין פלילי. אף אחד מאיתנו לא רוצה להאמין שהוא או מישהו מקרוביו יצטרך את עזרתו. אך יש מקרים בהם זה הכרחי, בהם זה נחוץ, גם אם אנחנו או מי מבין קרובינו מכוון לכך. 

זה יכול לקרות כאשר אנחנו חשודים בביצוע עבירה כמו הטרדות בטלפון למשל, וזה יכול לקרות כאשר אנחנו מוצאים את עצמנו מעורבים בעניין כזה או אחר, מבלי שאנחנו בהכרח מודעים לכך. לכן, אנחנו חייבים לדעת איך לשכור עורך דין פלילי מקצועי, עורך דין שיוכל לייצג אותנו לפני ההליך המשפטי וכמובן במהלכו. 

חשוב לומר, עורך דין פלילי מקצועי לא מייצג אותנו אך ורק בהליך המשפטי, זה אומנם עיקר עבודתו אך זה לא השלב היחידי בו הוא מייצג אותנו. שכן, הייצוג מתחיל עוד הרבה קודם לכן, כאשר אנחנו מוזמנים לחקירה במשטרה ונדרשים לשבת מול חוקר ששואל שאלות אודות העניין. יש מקרים בהם אפילו לפני כן אנחנו נשכור את שירותיו של עורך דין פלילי, למשל, אם אנחנו חוששים שמא בתהליך שאנחנו מבצעים יש חשד לפלילים. אז נרצה ליווי משפטי שיעזור לנו לבצע את התהליך בצורה חוקית. 

כיצד בוחרים עורך דין פלילי מקצועי

ראשית, אנחנו צריכים ללמוד על הניסיון והמקצועיות שלו. אנחנו צריכים לדעת איך הוא יכול לעזור לנו, מה בדיוק הוא יכול לתת לנו, בין אם זה מול המשטרה ומול בית המשפט. 

שנית, אנחנו צריכים לראות מה הוא מציע לנו, מהי דרך הפעולה שהוא מציע לנו בשביל שנוכל לקבל את התוצאות הטובות ביותר. 

שלישית, אנחנו צריכים לבחון האם הוא יכול להיות זמין עבורנו בכל עת, בכל שלב בתהליך.