קלוס ארונות הזזה – כשעיצוב ופונקציונאליות נפגשים

בשנים האחרונות, החלו יותר ויותר חברות לייצור רהיטים לייצר ארונות הזזה. מעבר לסטיילינג המושלם שהם מביאים לנראות הבית, הם גם נוחים בהרבה מהברירה החלופית.. כשעיצוב ופונקציונאליות נפגשים, כנראה שזו סיבה למסיבה.

קלוס ארונות הזזה – כשעיצוב ופונקציונאליות נפגשים

חברות רהיטים בארץ, החלו כבר כמה שנים לשווק את ארונות ההזזה בכמויות גבוהות יותר מאשר שהכרנו בעבר. כשפונקציונאליות ועיצוב באים בפריט אחד, אין יותר מידי ברירות וכל מה שנשאר הוא גם לרכוש סט ארונות לבית שלכם.

אצל קלוס ארונות הזזה, תוכלו למצוא מגוון בלתי נגמר של ארונות הזזה שונים ולהתאימם באופן מדויק למקום בו אתם רוצים אותם. לחברה זו יש את הארונות היפים ביותר והאיכותיים ביותר.

איך להעשיר את נראות החדר?

דלתות וארונות הזזה הן הדרך המושלמת להעשיר חדר, תוך חיסכון רב יחד עם נראות מושלמת במקום. בחברת דלת הזזה מחזיקים בקולקציה אקסקלוסיבית של דלתות ארונות מודרניות, הן כאלה שמוכנות והן כאלה בנויות בהתאמה אישית לפי רצון ומידות הלקוח.

דלתות ארונות הזכוכית מכילות זכוכית עבה ומחוסמת או זכוכית רבודה ומנגנון נעילה מוגן כפטנט, והסטנדרטים לאיכות. כל פרט, נועד להרשים. כל דלת, בנויה לבטיחות.

כמה עולה ארון הזזה?

בדרך כלל, ארונות הזזה נחשבים לפונקציונאליים יותר מאשר הארונות הרגילים שאנו מכירים כבר שנים. ארונות אלה נוחים יותר לתפעול, ומאפשרים אחסון רב וקל יותר וכמובן נוח הרבה יותר.

כיוון שחברות רבות החלו בייצור ארונות אלו בשנים האחרונות, הן עולות בסכומים השווים לכל נפש. מחירם אינו בשמים ובגלל התחרות הרבה, תמיד יהיה ניתן להשיג את הארונות הללו במחירים זולים יותר מאשר היו בעבר הלא כ"כ רחוק.