איך להשתמש בביטקווין לצאת מהקורונה?

בהפתעה גמורה, ובלי יכולת להתארגן, כולנו חשנו על בשרנו בחודשים האחרונים (ובוודאי עוד נחוש ביתר שאת), את השפעותיו של נגיף קורונה על חיי החברה והכלכלה העולמיים. רבים מאוד איבדו את מקום עבודתם ונאלצים למצוא פתרונות קסם, כדי ליצור מקורות הכנסה לביתם. ואולם, אם אתם רוצים בכל קושי את ההזדמנות, חשוב להתייחס לעלייתם של המטבעות הווירוטאליים, כמוצא נכון וכלכלי מתוך המשבר המהותי שעומד להכות בחברה העולמית כולה. 

שלוש דרכים לנצל את הביטקוין כדי לצלוח את המשבר

אם אתם רוצים לקחת את האחריות על החיים שלכם ולשמור על תזרים המזומנים בבית בעת הקשה הזו, שימוש בביטקוין כמו באתר זה יכול לבוא לידי ביטוי בשלוש דרכים:

  1. השקעה לטווח ארוך – כספים שחסכתם לאורך השנים, ויכולים להימחק בין רגע בבורסה הכללית, הופכים לנכס איכותי, כאשר אתם בוחרים לרכוש איתם מטבעות וירטואליים כמו ביטקוין.
  2. רכישת שירותים ומוצרים מרחוק – כדי להימנע מהיציאה למחרב הציבורי, במדינות רבות (בעיקר במזרח הרחוק) יכולים האזרחים להשתמש בשירותי מסחר אלקטרוני, כדי להזמין הביתה טייקאווי או מוצרים מזון ושירותים חיוניים אחרים.
  3. משיכת השקעות עבר – אם אין לכם הכנסה קבועה בעת זו ואתם צריכים לשמור על חשבון הבנק שלכם בפלוס, הגיעה הזמן להשתמש באותם החסכונות ומקורות ההשקעה ובהם גם הביטקוין שקניתם לפני שנים.

הדרך החכמה לעבור את המשבר הכי קשה שהכרנו

ניהול נכון ואחראי של כל מקורות ההכנסה וההשקעה, על אחת כמה וכמה מקורות ממסחר במטבעות וירטואליים, יכול להביא לכם את השקט הכלכלי הדרוש לכם כל כך בתקופה זו. יחד עם זאת, חשוב לפעול בצורה אחראית ולקחת החלטות שקולות שיבואו לקראתכם בטווח הארוך ויותירו בידכם את המשאבים לעבור את התקופה.

מה זה קריפטוגרפיה? התשובה כאן https://blog.bitsofgold.co.il/cryptography