איך לבחור אביזרי שיער לכלה?

הנה יום החתונה הגדול שלך מגיע שבו תהפכי לכלה זורחת ומלאת שמחה. יום זה אמור להיות כולו סביבך (וסביב החתן כמובן, אבל למי אכפת?), לכן עליך להראות במיטבך, משום שבסופו של דבר האורחים בחתונה ישימו לב אלייך ואל שמלת הכלה המהממת שבחרת, כמו גם לאוכל למוסיקה ולאווירה. לכן חשוב לשים לב לכול הפרטים.

אחד האביזרים שיכולים להפוך את הטוטאל לוק שלך למושלם – הם אביזרי שיער לכלה. בכך אנו מוצאים כלות מעטרות את ראשן בזר פרחים טריים בגווני פסטל רכים, בסיכות שיער מהממות לכלות, ויש את מי שתבחר נזר לכלה שמוסיף מראה נסיכותי ואצילי. אבל כיצד בוחרים את האביזר הנכון לשיער? הנה כמה טיפים טובים: 

התאמה לתסרוקת

בתחילה חשוב לשים לב כי האביזר משתלב בצורה הרמונית עם התסרוקת שבחרת. אל תעמיסי יותר מידי פריטים ונסי לשמור על עדינות בבחירה. לדוגמא: אם בחרת בתסרוקת אסופה בחרי בסיכת שיער מרשימה לאיסוף השיער. אם בחרת בתספורת פזורה ללא קישוטים תכלי לבחור נזר לשיער פזור משובץ אבנים שיקנה לך מראה עשיר ומלכותי. 

איכות

שימי לב לאיכות הפריטים שאת בוחרת. כשאת מתחתנת עלייך להשקיע את כל כולך בפריטי איכות החל מנעליים נוחות לריקודים ולחופה עד לבחירת שמלת כלה איכותית והינומה יפיפייה. בין היתר בחרי אביזרים איכותיים לשיער שלא מתפרקים וכאלה שיחזיקו מעמד על התסרוקת במשך כל שעות האירוע. אם את בוחרת נזר לשיער, סיכות שיער יפות, זר פרחים או כל מוצר אחר, וודאי כי הוא מקובע בצורה חזקה לתסרוקת. 

התאמה לטוטאל לוק

לבסוף חשוב לבצע התאמה נכונה של הפריט לשמלה, לאיפור, לתסרוקת ולשאר הפריטים. נסי לא להעמיס יותר מידי פריטים ובחרי בלוק האלגנטי המלכותי והעדין, כפי שניתן למצוא באתר זה