דלת נסתרת נגרות – כיצד בוחרים דלת בצורה נכונה

כשמתכננים בית או משרד, אזי כל פרט יכול להשפיע על המבנה בצורה כזו או אחרת. באופן טבעי, תהליך התכנון והעיצוב מתבצעים בצורה כזו, שהמטרה היא לייצר עיצוב אחיד, נקי, עיצוב שיכול להתאים באופן מדויק לצרכים ולסגנון שרוצים לספק למקום. 

אחת הדוגמאות הטובות ביותר לכך הוא כל הרעיון של דלתות פנים. אנחנו רגילים למצוא סוג מסוים של דלתות, בין אם אלה דלתות הזזה או דלתות כנף, בדרך כלל הן מעט בולטות ביחס לקיר, שכן צריך לבנות משקופים או משהו שיאפשר את ההתקנה של הדלת בצורה טובה ומקצועית. 

אך קיימת אופציה נוספת והיא, התקנה של דלתת נסתרת. ניתן להזמין דלת כזו באמצעות חברה שמתמחה בכך או באמצעות נגרים אשר יכולים לעצב ולבנות דלתות נסתרות כפי שאנחנו מחפשים, כפי שאנחנו רוצים לצורך עיצוב ותכנון המקום. 

דלת נסתרת נגרות היא כזו אשר מותקנת בקיר, בלי שיש צורך להבליט אותה. באופן כזה, אנחנו למעשה נהנים מדלת שנמצאת בקו ישר, אחיד עם הקיר. אז אין צורך לבנות משקופים מיוחד והעיצוב הרבה יותר ישר וחלק. 

מתי נבנה דלת נסתרת?

הרבה פעמים אנחנו רואים בסרטים דלתות כאלה, למשל, במשרדים שמבקשים לייצר "דלת מסתורית" אשר לא כל אחד יכול לזהות אותה. במציאות זה מעט שונה. דלתות כאלה מותקנות על מנת לשמור על העיצוב החלק והנקי של חלל החדר. 

נקודה אחרת שצריך להתייחס אליה היא, אם רוצים לערוך שיפוץ במקום, אז הרבה פעמים יהיה יותר קל להתקין דלת נסתרת, מאשר לשנות את כל המבנה של הקיר, לבנות משקופים ולהתקין דלת רגילה. צריך להדגיש, ניתן לבחור עיצוב דלת כניסה ולבנות אחת נסתרת גם בקיר רגיל וגם בקירות מיוחדים.