למי מתאים קורקינט שעובד על בנזין

עבור אלה שאינם יכולים להרשות לעצמם מכוניות או סתם רוצים להרגיש את הרוח בשיערם, לעתים קרובות האפשרות הטובה ביותר היא להשיג קטנוע או קורקינט על בנזין. אחרי הכל, ברוב הערים, כמעט בלתי אפשרי להגיע לכל מקום, בלי רכב או קורקינט מנועי.

למי מתאים קורקינט שעובד על בנזין

קורקינטים, גם אלו החשמליים, יכולים להיות אפילו מושכים ויעילים מאוד, עבור אלה שיש להם חווה ענקית או שרוצים לטייל בחיק הטבע בדרך חדשה וארוכה עם משפחה וחברים. מעבר לקורקינט, יש גם המון קטנועי שטח שיאפשרו לנוע בצורה יעילה וחופשים בעיר ובמקומות צפופים

בגדים בטוחים בעת רכיבה על אופניים?

מה שילדים לובשים בעת רכיבה על אופניים, חשוב גם מאוד לבטיחות. בגדים פלורסנטיים או בגדים בצבעים בהירים, יעזרו לילדים להיות גלויים על הכביש, והם יראו יותר לנהגים במצב זה, מאשר מלבישת בגדים לבנים.

הימנע מבגדים כהים, במיוחד בשעות בין הערביים המוקדמות ובשעות הדמדומים.

לבשו משהו שעוזר לשקף את האור, כמו סרט על זרוע היד. בגדים קלים יעזרו להם להימנע מחימום יתר בעת רכיבה. רגלי מכנסיים אינם צריכים להיות רופפים מדי או רחבים מידי מכיוון שהם יכולים להיתקע בשרשרת בזמן הרכיבה.

לבישת בגדים נכונים בזמן רכיבה על טרקטורון

אם ילדכם נועל תרמיל בזמן הרכיבה, וודאו שהרצועות קשורות ואינן יכולות להסתבך בחישוקי הגלגלים. שימרו על התרמיל כדי שיהיה כמה שיותר קל.

בחרו נעליים שתופסות את דוושות האופניים באופן מלא. סריג, נעליים עם עקבים או כפכפים עלולים ליצור בעיות בזמן הרכיבה. ומה באשר לילדים וסוג הנעלים שלהם? ובכן, ילדים לעולם לא צריכים לרכוב יחפים ולא משנה כמה הנסיעה תהיה דחופה

הנסיעה באופניים תהיה רק כאשר הרכיבה תעשה עם הנעליים המתאימות והבטוחות לזמן זה כדי שלא ייתקעו בגלגלים ובשרשראות

טיפים לנסיעת ילדים על אופניים

עצרו בכל שלטי העצירה וצייתו לרמזורים ממש כמו מכוניות. תנו זכות קדימה להולכי רגל, עצרו ברמזור אדום והקפידו במיוחד בצמתים. תמיד רכבו באותו כיוון הנסיעה כמו מכוניות. לעולם אל תרכבו נגד תנועה.