האם צריך לעשות ביטוח מיוחד נגד שריפות?

האם ידעתם שהנתון של ארגון הכבאות העולמי מציג מעל 358,000 שריפות בתים מדי שנה? חשוב לדעת איזה כיסוי ביטוחי יש לקחת נגד שריפות.

האם צריך לעשות ביטוח מיוחד נגד שריפות? |

ביטוח כנגד שריפות ונזקי אש לדירה, הוא כיסוי רכוש שמשלם עבור נזקי רכוש והפסדים אחרים שאתם עלולים לסבול מהם כגון שריפה. ביטוח נגד שריפות, כלול ברוב פוליסות הביטוח של בעלי בתים. עם זאת, קיימות אי הכללות מסוימות לכיסוי זה.

קיימות מגבלות לכמות נזקי השריפה שתכוסה בפוליסת ביטוח בעלי בתים ואי הכללות אחרות אשר חברות הביטוח, לפחות ברוב המקרים, לא ירצו לקחת על עצמן, מה שאומר שיש לבחון היטב לפני רכישת פוליסת ביטוח נגד שריפות.

סוגי ביטוחים לנזקי אש |

ביטוח בעלי הדירות שלכם אצל חברה לביטוח דירה יכסה את נזקי השריפה בביתכם כולל נזקי הרכוש שלכם, תכולת הבניין והוצאות מחיה נוספות.

הוצאות מחיה נוספות הן אפשרות כיסוי נהדרת שיש לקחת בחשבון. זה מכסה חשבונות של מלונות, אוכל, ארוחות והוצאות מחיה אחרות שעשויות להיות לכם כאשר אינכם יכולים להגן עליהם בביתכם.

ללא הכיסוי כזה, משפחות רבות היו מתקשות לשלם עבור הוצאות מחיה אם היו נאלצות למצוא הסדרי מחיה זמניים לאחר שריפה בבית.

הנחות על פוליסה |

מרבית חברות הביטוח מציעות הנחות לבתים אשר יש להם גלאי עשן, מערכות ממטרה, מטפים, אזעקות וסוגרי בטיחות – בכל דלתות החוץ שלהם. כשאתה אתם מדברים עם סוכן ביטוח, הקפידו לשאול אילו הנחות זמינות יינתנו ואילו הנחות תהיה זכאי להן.

אם אתם לא יודעים בדיוק איזה ביטוח עליכם לעשות לבית שלכם, אנא התייעצו עם ספק הביטוח או הסוכן שלכם, לקבלת מידע אודות הפוליסה או הכיסויים הטובים והמתאימים לכם.

> ביטוח דירה השוואת מחירים – שווה בדיקה