שיקום קיר חיצוני – איך זה מתבצע?

ישנם לא מעט בניינים ישנים מאוד בכל רחבי הארץ. הקירות החיצוניים של בניינים ישנים מתחילים אט אט להתפורר עם השנים מה שכמובן מסכן את שלום הגרים בבניין. בניגוד למקובל לחשוב, גם מבנים ישנים שהיו נבנים בעבר בעיקר מבטון, יכולים להתחיל להתפורר במרוצת השנים. בדיוק משום כך כיום ישנן חברות אשר מציעות שירותי שיקום קיר חיצוני של בניינים ישנים במטרה לייפות את מראה הבניין מבחינה חיצונית וכמובן לשמור על שלום הגרים בו. במידה וגם אתם נדרשים לשיקום קירות חיצוניים, קיימת חשיבות רבה לדעת לבחור נכון חברה מספיק מקצועית ומנוסה שתדע לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

חברה מקצועית ומיומנת תדע לשקם ולחזק את קירות הבניין שלכם על הצד הטוב ביותר

רבים אשר בוחרים לשקם את הקירות החיצוניים של הבניין שלהם בוחרים לעשות זאת על ידי חברה שנבחרה באופן כמעט שרירותי ללא בדיקות מעמיקות. לא אחת קורה ששיקומים אלה נעשים מחומרים לא מספיק איכותיים ועמידים במטרה לחסוך בהוצאות החברה. ברוב ככל המקרים לא תוכלו לזהות זאת עד השלב בו השיקומים יתחילו להתפורר במהירות. לכן, חשוב לדעת לבחור נכון חברה מקצועית ומיומנת אשר יודעת לשקם קירות חיצוניים בצורה מקצועית (קראו על שיקום קירות כולל איטום גג באתר במרומיו). בין כלל עבודות שיקום הקירות החיצוניים, חברות מקצועיות בוחרות לעשות שימוש בחומרים איכותיים וחזקים במיוחד אשר מחזקין את הקירות בצורה משמעותית. קודם לכן הם מוודאים כי כל חלקי הקיר המתפוררים כבר אינם ורק לאחר מכן עושים שימוש בחומרים השונים. 

שיקום יעיל של קירות ישנים ומתפוררים 

טיפול בקיר ללא התגברות על כל חלקי הקיר המתפוררים תביא לשיקום שאינו מיטבי כלל ואף אינו יחסיק מעמד זמן רב. בחרו נכון חברה מקצועית ומיומנת וחזקו את קירות הבניין הישן שלכם בצורה מיטבית.