פינוי דירת אגרנים

אגרנים הם אנשים שאוגרים בביתם מוצרים רבים ואינם מפנים אותם. גם אם מדובר בחפצים שאין להם שימוש כיוון שהם אינם תקינים, האנשים הללו לא זורקים אותם לזבל.

לנוכח אופיים, מצטברים אצלם בבית הרבה מאד מוצרים שאין למעשה מה לעשות אותם. לאורך שנים המשפחות שלהם ביקשו מהם לפנות את הפריטים הללו מביתם, כיוון שהם תפסו כבר את השטח של חדר ואף לעיתים הרבה יותר מזה, אך הם לא הסכימו.

גם הם לא ידעו מה יש להם בתוך החדר, הם לא נכנסים אליו אלא כשהם רוצים להוסיף לאחסון פריטים נוספים.

פינוי דירת אגרנים

רק כאשר האנשים המבוגרים הללו עוברים לדיור מוגן או חלילה הולכים לעולמם, אפשר לפנות את כל התכולה העודפת ולנקות את הבית. פעמים רבות מדובר במטרד תברואתי אשר יוצר ריחות לא נעימים בבית ולכן קיימת חשיבות לפנות את כל התכולה תוך פרק זמן קצר.

האופציה הנוחה ביותר היא להזמין אנשי מקצוע מומחים אשר יודעים כיצד לבצע במהירות פינוי דירת אגרנים. את כל מה שלא תקין מעמיסים במכולת האשפה ומפנים לאתר מורשה. אם יש ריהוט או מוצרים תקינים אפשר לתרום או למכור.

הפעולה המהותית היא להשאיר את הדירה ריקה לחלוטין מכל האשפה שקיימת בה. ברוב המקרים מדובר בעת פינוי דירת אגרנים בפריטים שאין בהם כל צורך כמו עיתונים ישנים, טוסטר ישן ומזכרות או אפילו פינוי רהיטים ישנים

הבית ריק מחפצים 

המומחים מצליחים להוציא את כל התכולה מהבית ורק אז רואים את גודלו האמיתי של הבית. לאור מה שהיה שם קיימת חשיבות רבה לבצע ריסוס וחומרים אנטי בקטריאליים כיוון שללא טיפול זה, אין כל אפשרות לגור בדירה, או להציע אותה למטרת מכירה או שכירות. 

אולי יעניין אותך גם אלטעזאכן בתל אביב