עגילים לילדות – מה חשוב לשים לב?

לא דומה רכישת עגילים לילדות לרכישת כל תכשיט אחר שישמש את הילדה. וזאת בגלל כמה סיבות. דבר ראשון העגיל נחשב לתכשיט דומיננטי ובעל נוכחות משמעותית מאוד, וזה אומר שאי אפשר לבחור אותו באבחת יד. צריך לחפש ולמדוד, לבדוק ולהחליט מהו העגיל המתאים ביותר לילדה ולתווי פניה. מעבר לכך יש לזכור כי לילדה כבר בגיל צעיר למדי יש טעם משלה וגם דעה אישית. כך שבהחלט נכון להתחשב בה ולשמוע מה היא רוצה. כי אנחנו רוצים שהיא תהיה מרוצה מהמראה שלה ותאהב את התכשיטים שהיא עונדת.

לבחור עגיל היפולארגני

מלבד למראה של העגיל עלינו לזכור כי מדובר על תכשיט שיש לו משמעות בריאותית. וזאת מהסיבה הפשוטה שהוא חודר לתוך תנוך האוזן ועלול לגרום לדלקות ולזיהומים. זו הסיבה לכך שעלינו לבחור עגיל היפואלרגני שאינו כרוך בסיכונים ולא עלול לגרום לאינפקציות באוזן. החשיבות של נושא זה רבה, כי אנחנו לא רוצים לסכן את האוזן ולגרום לרגישות ולכאבים. עגיל היפואלרגני הינו עגיל מותאם שלא עלול לגרום לזיהומים והוא לא מגרה את האוזן.

שמירה ותחזוקה – על האוזן ועל העגיל

חשוב לזכור כי האוזן של הילדה עלולה להפריש הפרשות שונות, ולכן עלינו לנקות את האוזן אחת לתקופה, להסיר את העגיל ולחטא אותו ולוודא כי האוזן בריאה וכי לא מתפתחת באזור דלקת. כמו כן יש לדעת כי מפעם לפעם יש למרוח משחה אנטיביוטית, במיוחד בתקופה הראשונה לאחר ניקוב האוזן. וזאת כדי למנוע זיהומים ודלקות, ולאפשר לילדה לענוד את העגילים לאורך שנים בבריאות ובנוחות בלי בעיות שעלולות לצוץ. בחרו חנות מקצועית ומומחית לענף העגילים ותוכלו להיות בטוחים כי אתם רוכשים באתר תכשיטים עגילים איכותיים, נאים וראויים ללבישה.