עגילי יהלומים ליומיום- כי למה לא בעצם??

פעמים רבות אנו נוטות לחשוב כי תכשיטי יהלומים מיועדים בעיקר עבור אירועים או מסיבות אך האם זה באמת נכון? עגילי יהלומים הם תכשיט שנשים רבות יכולות להרשות לעצמן. הם יפים, מבריקים ובוהקים, מרשימים ומוסיפים אור וחן לפנים. אם כן, מדוע לענוד אותם רק באירועים מיוחדים? דווקא עגילי יהלומים הינם תכשיט אשר מתאים גם ליום יום.

איך לבחור עגילי יהלומים ליומיום

נכון, אמנם ישנם עגילי יהלומים בעלי נוכחות שמתאימים בעיקר לאירועי ערב, אך במידה ואת מחפשת עגילים שיתאימו לשימוש יום יומי אין ספק כי הדבר אפשרי. על מנת לבחור את העגילים אשר יוכלו לשמש אותך גם במהלך היום שימי לב לטיפים הבאים:

  • גודל היהלום- על מנת ליצור מראה עדין וקלאסי במהלך היום שלא יגרום לך להרגיש חוסר נוחות עם העגיל חפשי אחר זוג עגילים המשובצים ביהלומים קטנים. יהלום קטן יאפשר לך להרגיש מיוחדת מצד אחד אך לא בולטת מידי מצד שני.
  • סוג העגיל- ישנם מגוון רחב של סוגי עגילים. לרוב עגילים נופלות יתאימו יותר לאירועי ערב כיוון שהן דומיננטיות יותר לעומת עגילים צמודים אשר יאפשרו לך להרגיש תחושה נעימה ונינוחה יותר כאשר את עונדת אותן.
  • תחושה- פעמים רבות אנו לא מאפשרות לעצמנו לענוד עגילי יהלומים רק בגלל התחושה שלנו כי אין זה מתאים. אמרי לעצמך בכל בוקר מחדש כי מגיע לך להרגיש למלכה ליום אחד ואין ספק כי עגילים משובצים יהלומים הם הדרך הטובה ביותר לכך.

עגילים לכל אישה

פעמים רבות אנו לא מאפשרות לעצמנו דברים מסוימים רק מהחשש של מה אנשים יגידו. עגילי יהלומים ליומיום הם הדרך הטובה ביותר לעשות את מה שיעשה לך טוב מבלי לחשוב על אף אחד מלבד עצמך.

אולי יעניין אותך גם שרשרות יהלומים