סיור קולינרי בבני ברק: בואו לטעום ממיטב המטעמים של היהדות

לכל עם יש פולקלור משלו. אבל מסתבר כי היהדות מכילה בתוכה כל כך הרבה מושגים, הווי ואורח חיים. וזה בהחלט מתבטא גם בתחום הקולינרי, ראו כאן לדוגמא. יש סוגי מאכלים שונים שמאפיינים את החיים של יהודי. ואלו משתנים לפי מעגל השנה ומועדי ישראל. גם לקראת יום השבת – יום המנוחה שמגיע אלינו פעם בשבוע מכינים בכל תפוצות ישראל מאכלים יהודיים אותנטיים שמחזירים את כל אחד לבית הוריו או סביו. אלו הניחוחות המיוחדים והטעמים הבלתי נשכחים שכל יהודי ישמח לטעום אותם.

לסייר בבני ברק – להכיר מקרוב את המאכלים

סיורים בבני ברק אלו סיורים קולינריים מיוחדים במינם. כי מי שלא מכיר את העיר הזו מבפנים לא יכול לתאר לעצמו מה הוא עומד לפגוש בה. בני ברק היא חרדית שמכונה בפי כל "עיר התורה". בעיר יש פעילות שוקקת חיים והמון ישיבות, תלמודי תורה ועוד. גם חיי המסחר בעיר פעילים במיוחד. ורבים הם הקונים שמגיעים מערים אחרות לערוך את הקניות בבני ברק. לא פלא שמעניין לבקר בעיר המיוחדת הזו, ולנשום את הייחודיות שלה. גם בתחום הקולינרי יש לעיר זו ייחודיות בולטת. לא בכדי בוחרים מטיילים לסייר בעיר ולערוך בה סיור קולינרי.

אילו מאכלים נפגוש בבני ברק?

בבני ברק נוכל להכיר את המאכלים היהודים האותנטיים, במיוחד אם נסייר בעיר לקראת שבת – ביום חמישי בערב או אפילו ביום שישי. בימים אלו ניתן למצוא בעיר ירידים מיוחדים לממכר אוכל מוכן לכבוד שבת. כאשר בירידים אלו יהיו מגוון רחב של מאכלים ושפע סלטים. המאכלים הבולטים שבוודאי תפגשו הם החמין, פשטידות, דגים, סלטים ועוד. הניחוחות הללו בהחלט יעוררו לכם את התאבון ויגרמו לכם למלא שקיות.