איך בוחרים מועדון לבר מצווה

כדי לחגוג מסיבת בר מצוה לחברים מהכיתה, מהשכבה ומהחוגים מומלץ לחפש מקום איכותי מועדון לבת מצווה / בר מצווה בעיר המגורים, או במקום קרוב כך שיהיה נוח להגיע, הן אם מדובר בהסעה מרוכזת באוטובוס והם אם ההורים יסיעו את הילדים במכונית.

מה מחפשים במועדון לבר מצווה 

מכיוון שמסיבה מסוג זה היא בעיקר לילדים, צריך לשמוע מהילד שהוא חתן הבר מצוה מה חשוב לילדים ולרשום זאת כנקודות מפתח. סביר להניח שבשנה האחרונה חתן הבר מצווה היה בהרבה מסיבות, היו כאלה שהוא מאד נהנה בהן בגלל אטרקציות מסוימות ואילו מסיבות אחרות היו פחות אטרקטיביות עקב סיבות מסוימות.

לכן הקו המנחה הוא למצוא את המיקום האולטימטיבי, שיש בו את כל הדברים האהובים על הילדים כך שההנאה תהיה מתחילתו של האירוע ועד סופו.

מה הכי חשוב במועדון לבר מצווה 

הילדים רוצים לעשות שמח ולכן חשוב שתהיה בכל מועדון לבת מצווה בהרצליה למשל, רחבת ריקודים גדולה ועמדה של די ג'יי שבה הוא יוכל לתקלט בנוחות מרבית ולהשתמש במגבר איכותי כך שכולם ייהנו מהמוסיקה לאורכו של האירוע. 

כמו כן בני הנוער אוהבים מאד משחקים שנמצאים באולם, הם נהנים לשחק אחד נגד השני ולבלות במקום זה בחלק מזמן המסיבה. 

ההיבט הקולינרי הוא נושא חשוב ביותר, לכן יש לתאם את המנות המוגשות וגם להגיע לטעימות כדי לבדוק את איכות המזון. מתוך המיומנות של נציגי המכירות של האולם הם יודעים אילו מאכלים הם האהובים ביותר על הצעירים ולכן כדאי להזמין בהתאם להמלצות שלהם. לא לוותר על מנות הקינוחים המשובחים ומיני המתיקה שהילדים נהנים לאכול בין הארוחות.

אפשרות חשובה היא להזמין בהפתעה אמן אורח. יש לוודא שהמועדון ערוך לכך ואז לתאם את ההגעה שלו לשמחתם של כולם.