סיפורי ילדים שהופכים להיות מאתגרים

מכירים את זה שאתם קוראים סיפור מהאגדות או רואים סרט עם דמויות מגניבות וממש ממש מתחשק לכם להיכנס לנעליים שלהן ולחוות את הסיפור בעצמכם?

כמובן שלהפוך את העולם שלנו לעולם הפנטזיה זה לא משהו אפשרי, אבל במדינות רבות בעולם, כולל כאן בישראל, נפתחה בפני הציבור האפשרות להגיע הכי קרוב שאפשר לחוויה הפנטסטית הזאת.

ניחשתם נכון – חדרי בריחה 

בשילוב של סיפוריהם האגדיים של הדמויות המוכרות לכולנו ופיתוח טכנולוגי מרהיב, הכינו חברות מקצועיות מתחם מיוחד, שהופך את סיפורי הילדים לאתגר ייחודי ומעניין, ראו כאן.

חדרי הבריחה השונים מעוצבים ברמה הגבוהה ביות,ר כדי להתקרב ככל הניתן למקור. בכך, הם גורמים לכם להינות משלל משימות ומבוכים בהרפתקה הייחודית שלכם.

מה האתגר?

מקימי המתחם עבדו רבות ועדיין עובדים על פיתוח החשיבה והגברת האתגר עבורכם.

בחדרי הבריחה השונים תוכלו להתמודד מול חידות מורכבות ביותר, הדורשות חשיבה מחוץ לקופסה ויצירתיות, שיסייעו לכם להגיע לפיתרון.

בנוסף, ישנם מבוכים ארוכים ומפותלים, בהם תצטרכו לנווט את דרכיכם החוצה לפי הרמזים ולפי הסיפור המקורי, שיסייעו לכם להגיע לאור בקצה המנהרה.

האתגרים השונים והמגוונים נעשו תוך חשיבה קפדנית של מיטב המוחות, בשיתוף של טכנולוגיה מתקדמת ועל פי הסיפורים מהאגדות. כך, האתגרים נהפכו למקוריים ומעניינים במיוחד שיגרמו לכם לחוות את ההרפתקה בצורה שונה ומגניבה.

סיפורי ילדים מיועדים רק לילדים?

כמובן שקהל היעד המרכזי בחדרי הבריחה הוא ילדים, ששומעים על הסיפורים האגדיים או רואים את הסדרות הפנטזיות במהלך חייהם ומעוניינים לקחת חלק בתוך הסיפור בדרך כזאת או אחרת, למשל דרך חדר בריחה אוז.

אין זה אומר שחדרי הבריחה נועדו אך ורק לילדים. בני נוער רבים וגם מבוגרים, יכולים להגיע למתחם חדרי הבריחה בראשון לציון ולהנות מחוויה חסרת תקדים שתחזיר אותם לילדות.

האתגרים המוצעים בחדרי הבריחה אינם פשוטים כלל ויכולים להתאים לכל אדם, לפתוח לו את המחשבה ולהכניס אותו לפנטזיה ארוכת שנים.

לסיכום

הביקוש לחדרי הבריחה הלך והתעצם במהלך השנים ועם הביקוש הרב, הגיעו גם הסיפורים החדשים, האתגרים המיוחדים והחוויה יוצאת הדופן, שנועדו לקחת אתכם לעולם אחר.