ימי הולדת לילדים בחדר בריחה – לחגוג בצורה מעניינת יום הולדת

ישנן דרכים שונות ומגוונות כיצד לחגוג יום הולדת לילדים שלנו. אנחנו יכולים לעשות את זה בבית, מסעדה, פארק, חוף ים, אנחנו יכולים לקחת את הילדים לבית קולנוע או מרכזי בילוי מיוחדים ועוד.

אחת האופציות הפופולאריות ביותר כיום לפעילויות בימי הולדת, הם ימי הולדת לילדים בחדר בריחה. בחדרי בריחה שמותאמים לבנים וגם לבנות. בין אם מדובר ביום הולדת עם בני המשפחה הקרובה ובין אם מדובר ביום הולדת עם חברים לכיתה, הרי שמדובר במקום מאוד פופולארי ואהוב על ילדים בגילאים שונים. הן בגלל החוויה הייחודית והן בגלל שמדובר על משהו, שמזכיר במשמעות שלו את עולם משחקי המחשב, רק שזה יותר מציאותי.

כידוע, הרעיון של חדרי בריחה הוא לקחת סיפור ולהכניס את הילדים ושאר המשתתפים לתוכו, הם דמויות בסיפור והמטרה שלהם היא לפתור את התעלומה שעומדת בבסיס העלילה. בכל חדר אפשר למצוא עלילה אחרת, כאשר המשתתפים נדרשים תוך זמן מסוים לפתור אותה, אז הם יוכלו לצאת מהחדר. חשוב לציין, אותם משתתפים גם מקבלים אביזרים מתאימים.

חלק מהסיפורים מוכרים לילדים, מאחר והם לקוחים מסיפורים ואגדות כתובות, כאלה שמיועדות לילדים. אך יש גם סיפורים מומצאים שאינם מוכרים כלל לילדים.

כיצד עושים יום הולדת בחדר בריחה

בשביל לארגן יום הולדת לבנות בחדר בריחה או לבנים, הרי שיש תחילה לבחון איפה ממוקם החדר ומה הוא יכול להציע, בין אם זה מבחינת כמות משתתפים ובין אם זה מבחינות אחרות, למשל, סוג ואיכות הציוד, אופי הסיפור שמוצג בו ועוד. נקודה נוספת שצריך להתייחס אליה היא, יש לבחון מתי אפשר להגיע אל החדר והאם בסביבה הקרובה יש מקומות בילוי נוספים, כמו למשל מקום לאכול. כך אפשר לשלב בין השניים וכך לייצר חגיגת יום הולדת שלמה.

חובה לבדוק! על חדרי בריחה בזום כבר שמעתם?!