אילו טיולי אתגר בירדן ניתן לעשות?

ירדן מהווה מוקד משיכה עבור ישראלי רבים אשר נהנים לבקר במקום וליהנות מהנופים המיוחדים, האתרים המרגשים והמסלולים הייחודיים שהמקום מציע. ישנם הרבה טיולים מאתגרים במקום וחשוב לבחור בטיולים המתאימים הן מבחינת מזג האוויר והן מבחינת רמת הכושר של המטייל.

אנחנו כאן על מנת להציע לכם את הטיולים האפשריים בירדן כמו משלחות שיוצאות לטיפוס בואדי רם . אתם תצטרכו לבחון מתוך האפשרויות את זו שתתאים לכם מבחינת לוח הזמנים, מזג האוויר והתאריכים.

טיולי קניונים בירדן

אם אתם חושבים לצאת בעונה החמה של השנה כלומר בין חג הפסח לבין חג הסוכות, תוכלו ליהנות מטיול מושלם באזור המדובר. גם אם זה בתקופת הקיץ הלוהטת והחמה במיוחד. אפשר לבחור בלינה בשטח בשקי שינה או לחילופין לבחור בלינה בבתי מלון הטיול באזור מתאים בעיקר למיטיבי לכת כאשר ישנם מסלולים במקום ברמות קושי משתנות כאשר גם אנשים המחפשים רמה קלה יוכלו בהחלט למצוא את המסלול המתאים להם.

מה יש בקניונים?

מדובר בטיול שהיא חוויה צרופה ובלתי נשכחת. הרבה מראות טבעיים מדהימים במיוחד, הרבה מים, גנים תלויים, קניונים אבן וחול ובעיקר אווירה מדהימה של טיול חוויתי ונפלא במיוחד. תוכלו למצוא עוד פרטים על כך בכתובת https://rockclimbing.co.il/

למעשה אפשר לבחור בטיול המתאים מבחינת אורכו והימים שהטיול ארך כאשר ישנם מסלולים קצרים יותר וישנם מסלולים ארוכים יותר. כל אחד יכול למצוא את זו שתענה על הציפיות שלו כמו גם על היכולות שלו מבחינת הקושי והאתגר שהטיול מציב.

כמה כללים שחשוב לדעת לפני שיוצאים לירדן

כל אדם שבוחר לטייל בירדן חייב לדאוג כי יהיה לו ביטוח בריאות. הביטוח הרפואי הוא חובה. כיום ישנה אפשרות לעשות את הביטוח באמצעות האינטרנט וקצר אופן כזה את ההליכים.

דבר נוסף אותו חשוב לדעת הוא כי על פי החוק הירדני, אין לצאת לטיולים בקניונים שלא חד עם קבוצה מאורגנת. חובה גם לתאם הכול מול משטרת התיירות הירדנית ולדאוג גם לליווי של מדריך מקצועי. קורה לא פעם שקבוצת  מטיילים מוחזרת לגבול רק בגלל שהיא לא עמדה בכללים.

כדאי לבדוק את המסלולים ואת האפשרויות ולתכנן נכון את המסלול המתאים.