לפני שקונים קרם לחות לפנים כדאי לקרוא

קרם לחות מתאים לפנים מעניק הרבה מאוד לעור הפנים. אם הקרם הינו מותאם באופן מלא הן לסוג העור, הן לגיל העור והן לעונה בשנה, הרי שהקרם בהחלט יעניק לעור את ההזנה הדרושה לו ואת החומרים המזינים שיתרמו לחיוניות של העור ולתחושה הכללית.

לפני שאתם קונים קרם לחות לפנים – חשוב לדעת!

לפני שאתם יוצאים לבחור ולרכוש קרם לחות לפנים, חשוב מאוד שתפנו אל קוסמטיקאית או אל כל איש מקצוע בתחום העור ובייחוד של עור הפנים. זאת על מנת שאיש המקצוע יערוך אבחון ויבדוק את סוג העור ויאבחן מהם התכשירים אשר אלו יעניקו את המענה הנכון לעור על פי הסוג הספציפי שלו.

ה'טסטרים' בחנות מיועדים לכם

יש כאלה שנכסים לחנו התמרוקים ומבקשים לקנות קרם לחות לפנים על פי סוג העור שלהם. בחנות שולפים עבורם במהירות מהמדף את המוצר שככל הנראה יתאים להגדרה ולסוג העור.

הבעיה היא שלא פעם רק לאחר שהלקוחה מגיעה הביתה ועושה שימוש במור היא מגל שהמוצר לא באמת מתאים לה. הקרם נוזלי מידי או לחילופין סמיך מידי. הוא לא נעים לתחושה או שהוא גורם לעקצוץ או לגרד. בדיוק לשם כך ישנם טסטרים בחנות.

תתנסו בחנות

כדאי מאוד לבקש בחנות לבדוק את סוגי הקרמים הרלוונטיים אשר עשויים להתאים לסוג העור הספציפי. אחרי שמתנסים בקרמים השונים המוצבים במדף הטסטרים, אפשר בהחלט לקבל תמונה ואינדיקציה שיקלו על הבחירה.

אז מעבר להתאמה של איש המקצוע ומלבד ההתנסות האישית בחומר, זכרו לשים לב כי מדובר בחומר איכותי שיצליח אכן להוכיח את עצמו בשטח בלי שיהיו לכם אכזבות. חומר שהוא לא איכותי, הוא חומר שבטווח הרחוק לא יוכיח את עצמו.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.jelixir.com!