רוצים להיות בטוחים שבחרתם קייטרינג איכותי?

אין אירוע בלי אוכל – בתכנון האירוע המשפחתי או החברתי, האוכל מהווה את 'המנה העיקרית' של האירוע, ולא פעם ממצב את האירוע כהצלחה בפני עצמו. האוכל הוא מה שמחבר בין אנשים, תורם לאווירה והמרכיב העיקרי של הכיף וההנאה באירוע.

אבל איך ניתן לדעת שבחרתם בקייטרינג איכותי שגם יענה על טעמם של האורחים הרבים, יתאים לרמת הכשרות שלהם וגם יעוצב בטוב טעם?

בשביל לקבל קייטרינג מסוג כזה צריך חברת קייטרינג עם ניסיון עשיר במגוון רחב של קהלים, רמה גבוהה ואיכות של אוכל, מנות מעוצבות ובטוב טעם וכמובן – רמת כשרות מהודרת שמכסה את כל סוגי הכשרות, העדות, הזרמים וההחמרות.

> בדקו כעת: מסעדה חלבית כשרה לאירועים בירושלים

הולי בייגל – קייטרינג שעונה על הכל

אנחנו בהולי בייגל מזמינים אתכם להפוך את האירוע שלכם לערב בלתי נשכח עם קייטרינג איכותי ללא פשרות: הולי בייגל הינה חברת קייטרינג חלבי עם מוניטין גבוה, לקוחות משלל מגזרים וכשרות ברמת בד"ץ מהדרין.

הניסיון הרב שלנו עושה את ההבדל: אצלנו תוכלו לבחור מבין מאות מנות, מגשי אירוח, פלטות, סלטים וקינוחים יפהפיים, כאשר כל אורח ימצא את טעמו מבין שלל המנות המגוונות, וייהנה מטעם עשיר וערב לחיך, איכות ורמה גבוהה של מנות, תוך עיצוב וסגנון בטוב טעם.

עם הקייטרינג שלנו תוכלו להיות בטוחים שהאירוע שלכם בידיים טובות.

מה תוכלו להזמין?

האתר שלנו לרשותכם – אתם מוזמנים לגלוש ולבחור לכם מבין מגוון מנות חלביות ומבחר טעמים: פלטות קרות, פלטות חמות – חלביות או דגים מגשי אירוח מדהימים https://www.holybagel-bdz.co.il/menu, ועשרות סוגי סלטים עשירים במבחר כל טוב, כולל קינוחים יפהפיים.

והכל – בהתאם לתקציב: תוכלו לבחור האם להרכיב את תפריט האירוע בעצמכם או לבחור תפריט מובנה לפי אחת משלוש רמות של מחיר.