אביזרי אמבטיה שאתם חייבים להכיר

בכל חדר אמבטיה קיימים כל הכלים הסניטריים הבסיסיים כמו אמבט, מקלחון, כיור ואסלה. אך ביניהם כדאי להתקין כמה אביזרי אמבטיה נלווים כדי ליצור מקום מרשים, פרקטי ויפהפה.

מוצרים נלווים באמבטיה 

כאשר בוחרים אביזרי אמבטיה נלווים חשוב לשלב את כל הצבעים ואת כל הסגנונות העיצוביים כדי ליצור עיצוב מושלם וקשר בין הפריטים השונים.

כך לדוגמה רוכשים סט שכולל כוס עבור הנחת משחות השיניים ומברשות השיניים, דיספנסרים וסבוניות, מתלים או קולבים למגבות, כדי לתלות את המגבות הלחות לייבוש מדי יום ועל מנת לתלות עליהם את המגבות הקטנות לשטיפת פנים וידיים.

ברזים הם חפצים בעלי נראות אסתטית שמוסיפה רבות לחדר האמבטיה ולכן כדאי מדי כמה שנים להתקין ברזים חדשים עבור המים הקולחים ועבור שיפור המראה הכללי. כמו כן כדאי להחליף את ראשי המקלחת לראש אינטרפוץ, אשר יוצר זרימה קולחת ונעימה של מים רבים בעת הרחצה באמבטיה.

מוצרים דקורטיביים בחדר האמבטיה 

לעיצוב מושלם אפשר להוסיף ברחבי חדר הרחצה גם כמה עציצים קטנים, מראה גדולה ודקורטיבית, פח לאיסוף הזבל ומדפי זכוכית להנחת השמפו והסבון בתוך המקלחון.

מברשת לאסלה, מושב לאסלה ומתלה לנייר טואלט הם מוצרים בסיסיים, אך כדאי להקפיד ולקנות מוצרים מעוצבים אשר הם משתלבים בנראות הכללית והם גם פרקטיים.

חשיבה על הקהל המבוגר 

אנשים מבוגרים מאבדים לעיתים את שווי המשקל שלהם עקב האדים בחדר האמבטיה, או שהם אינם יציבים עקב בעיות בריאותיות שלהם. כדי להעניק להם את הביטחון העצמי הנחוץ להם, מתקינים מוט לאמבטיה או ידיות אחיזה חזקות ליד המקלחון, ליד האמבטיה וליד האסלה. בעזרת אביזרי אמבטיה נלווים אלו הם יכולים להיאחז בהם וכך לקום לאט לאט וזאת כדי שהם לא יפלו.