בתאונות עבודה, כמו בכל תאונה, יש לרוב אשמים. שלא כמו רוב התאונות (שמתרחשות בבית), הרי שבתאונות עבודה עורך דין יידע להפנות את האצבע לכיוון הנכון, תוך הנחיה מדויקת על דרך ההתנהלות השלמה והמלאה לקבלת הפיצויים המגיעים לכם לפי חוק.

העובדים בישראל מבוטחים דרך הביטוח הלאומי בסעיף ביטוח מחייב, הכופה על המעסיק ועל העובד להפריש סכום מסוים לטובת קרן הביטוח הלאומי לישראל. הקרן מחזיקה בסכומי עתק שנועדו, בין היתר, לכסות אתכם, העובדים, במקרים עגומים של תאונות עבודה, והגישה לסכומים אלו נעשית, במידת הצורך, בעזרת עורך דין תאונות עבודה.

עורך דין תאונות עבודה עם קבלות

ישנם לא מעט עורכי דין לתאונות עבודה בישראל, ובכלל, מקצוע עריכת הדין בישראל נחשב לאחד מהמקצועות המבוקשים ביותר. בכדי לבחור עורך דין נכון לתיק תאונת העבודה שלכם, מוטב לברר כי המשרד מולו אתם בוחרים לפעול מנוסה ומדויק בשבילכם.

לא רק ידע במקצוע, עורך דין תאונות עבודה צריך לתת שירות מלא ונגיש, שכן כעת, שאתם מושבתים ואינכם יכולים לעבוד, או אף זקוקים לכיסוי ביטוחים לצורך הוצאות רפואיות או אשפוז עקב התאונה שעברתם, עורך דין מקצועי הבטוח בתיק שלכם יציע לכם שירות מלא ללא שכר טרחה – אלא לאחר סיום המקרה, סגירת התיק וקבלת הפיצויים, מהם יתנקה חלקו ושכר טרחתו.

פעולה מסודרת לקבלת מלוא הפיצוי

בכל המדובר בתאונות עבודה, עורך דין עורך דין תאונות עבודה מקצועי הוא לא דבר שאפשר בלעדיו. חברות הביטוח השונות, כולל הביטוח הלאומי (שאינו חברת ביטוח פרטית) לא ממהרות לשחרר את הכספים שברשותן לכל הדורש, עם או בלי תאונות עבודה.

מערך הבירוקרטיה ניצב כחומת מגן אל מול דרישות הציבור לכסף המגיע או לא מגיע לו, והתיווך בין הדרישה לקבלת התשלום עצמו נעשה במקרה הטוב ביותר על-ידי עורך דין תאונות עבודה שמתמחה בדיוק בתחום זה.

עבודה מול עורך דין מקצועי לתאונות עבודה תוביל אתכם לא רק לקבל פיצויים על תאונת העבודה שלכם, אלא גם להכרות מלאה עם איזה סוגי פיצויים מגיעים לכם, וקבלת מלוא הפיצוי הגבוה ביותר האפשרי במקרה הספציפי שלכם.