מעוניינים להפיק אירוע מסוים? אפשר שאתם מעוניינים להפיק אירוע עסקי עבור החברה או הארגון שלכם. מנגד, אפשר שאתם בכלל צריכים להפיק כעת מסיבת בת מצווה מדהימה עבור הבת שלכם, ואולי בכלל מדובר על הפקת החתונה שלכם? כך או כך, ולא משנה באיזה אירוע מדבר, דבר אחד ברור – יש לכם הרבה דברים לדאוג להם. אולם, לצד כל הארגונים, כדאי לא לשכוח את אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל הפקה מוצלחת של אירוע – החלק של ציוד הגברה ותאורה.

מה החשיבות של הציוד הנ”ל?

  • הגברה – כמובן שהחלק המשמעותי של ציוד ההגברה ותאורה הוא היכולת שלו להגביר באופן משמעותי את עוצמת הסאונד באירוע. לעתים קרובות, באירועים הללו יש צורך להשמיע מוזיקת ליווי, מוזיקת ריקודים, לשמוע נאומים וברכות, להקרין מצגות, וכיו”ב. בכל המקרים הללו – חשוב שכל האורחים והמוזמנים יוכלו לשמוע את הנאמר או את המוזיקה.
  • איכות – המרכיב השני של ציוד הגברה ותאורה קשור לאיכות הסאונד. חשוב מאד לוודא כי לא יהיה מדובר רק על ציוד אשר יגביר את העוצמה, אלא גם על ציוד שישמור על איכות סאונד נקיה וגבוהה במיוחד. בוודאי יצא לכם להיות באירועים שבהם הבאסים הרועמים הקשו לשמוע מה בכלל שומעים. לכן, חשוב שהציוד יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש.
  • תאורה איכותית – וכמובן, שאי אפשר שלא לציין את החשיבות שבתאורה מתאימה. תאורה לאירועים צריכה לכלול אפשרויות מגוונות מאד – כולל תאורה בצבעים מתחלפים, פליקרים, אפשרות לתאורה על אזור מסוים, פיזור משתנה ועוצמה משתנה, וכיו”ב. כך אפשר להפיק אירוע יוצא דופן ומרשים.

ואיך מוצאים את הציוד המתאים?

יש מקומות שבהם אתם כבר תמצאו את ההגברה והתאורה כשהם מוכנים לשימוש. עם זאת, לא תמיד בהפקת האירוע יש לכם ציוד מוכן במקום שבו חוגגים לכן צריך לבחור חברה שמתמחה ב: השכרת ציוד לאירועים – ולכן פונים לשירותי השכרה של הגברה ותאורה. מעבר לכך, לעתים אתם תמצאו שהציוד במתחם הוא בסיסי מאד ודורש שדרוג, וגם אז שירותי ההשכרה נדרשים.