יותר מ-60 תבניות וורדפרס מקצועיות במחיר ממש מגוחך

אם אתם מעדיפים את הפורמט הויזאולי, אתם מוזמנים לצפות בסרטון:

מקימים אתרים? עוסקים בשיווק באינטרנט? מקדמים אתרים? אוהבים את מערכת וורדפרס? אז כדאי לכם להמשיך לקרוא…

אם הגעתם לפה כנראה שאתם יודעים מהי מערכת וורדפרס ואין צורך בהסברים מיותרים. רק נדגיש שזו אחת המערכות הפופולאריות בעולם להקמת בלוגים בפרט ואתרים בכלל. כתוצאה מכך קיימת למערכת אלפי עיצובים ותבניות שניתן “להלביש” עליה. רוב התבניות ניתן למצוא בחינם אבל ברוב המוחלט של המקרים מדובר בתבניות חובבניות, עם קישורים שמשתילים בפוטר במקרה הטוב ועם פרסומות אדסנס שנועדו לפרנס את יוצרי התבנית במקרה הפחות טוב…

איפה מוצרים תבניות וורדפרס מקצועיות?

יכול להיות שיצא לכם לחפש תבניות וורדפרס מקצועיות ואכן יש לא מעט חברות שמספקות אחלה תבניות אבל במחירים של לפחות 20$ לתבנית ראויה. האמת היא, שממש לא חייבים לשלם סכומים כאלה בשביל תבנית בודדת.

מעל ל-60 תבניות ב-39$?!

כן, זה נכון. ניתן למצוא wordpress themes במחיר של תבנית בודדת. חברת EG החליטה לשבור את השוק ומציעה לכם מעל ל-60 תביות וורדפרס מדהימות במחיר מצחיק. הנה מה שתקבלו עם רכישת החבילה:

· מעל ל60 תבניות וורדפרס מקצועיות עם עיצוב מרהיב

· מבחר גדול של נישות מוכנות מראש: אתרי שאלות ותשובות, אתרי מסחר, אתרי תדמית, אתרי אפליקציות לסמארטפונים, אתרי מתכונים, אתרי פרופיל חברה, אתרי חדשות, בלוגים מקצועיים ועוד המון סוגים. עיצובים חדשים מתווספים מדי חודש!

· מערכת ניהול מקצועית, גמישה וידידותית להפליא. המערכת כוללת תכונות מובנות באמצעות ניתן לשלוט הן באלמנטים עיצוביים כמו לוגו, צבעים, פונטים, סליידרים ועוד, והן באלמנטים טכניים כמו: SEO, Analytics, הגדרות ניווט ועוד המון המון אפשרויות.

· תמיכה מהירה ומקצועית הן בפורומים והן במייל.

· הסבר מפורט על כל תבנית ותבנית, כולל PDF, פורומים ספציפיים לכל תבנית ועוד.

· אם יש לכם קצת ידע טכני ( CSSבעיקר), תוכלו בקלות לתרגם את התבניות לעברית.

בשורה התחתונה,

אם נמאס לכם מהמראה הנוכחי של האתרים שלכם ואתם רוצים לקחת אותם לשלב הבא, להרשים את המבקרים שלכם ולשדר אמינות ומקצועיות, כדאי לכם לשקול ברצינות לרכוש את התבניות האלה. אתם תקבלו הרבה מעבר למה שאתם משלמים.

כדאי למהר ולרכוש את התבניות עוד היום כי אין לדעת מתי המחיר היעלה!