אנשי SQL? ככה תקלו משמעותית על החיים שלכם

מה זה SQL Server Version Control ?

מה שזה אומר זה בעצם שליטה מלאה על הפעולות שהתבצעו בסביבת ה SQL שלכם. מה שקורה בדרך כלל, זה שאנשי דטה בייס צריכים להתעסק עם סקריפטים מורכבים, שעלולים לקחת זמן רב ולעיתים אף להסתבך.

רוב החנויות משתמשת בשליטת גרסאות על מנת לעקוב אחר הקוד שלהן. אבל מה לגבי מסד נתונים? זה לא פחות חשוב. תחשבו אם היה קיים פתרון המאפשר לצפות בהיסטוריה של הסכמות והנתונים שלכם לאורך זמן, לחזור לאיזה נקודת זמן שתבחרו וגם לערוך שינויים. כל זאת מבלי להעמיס כמעט על המחשב ועם ממשק משתמש נוח במיוחד.

יש כבר פתרון!

חברת Nob Hill Software מארה”ב מפתחת כלים ותוכנות רבות שמטרתן לעשות חיים קלים לאנשי הדטה בייס שבינכם. החברה מתעסקת בעיקר עם SQL ו-MySQL כאשר הדגש הוא על הטכנולוגיה של מייקרוסופט.

מוצר הדגל – Randolph

Randolph SQL Server Change Management

זהו כלי שבעצם פותר את בעיית השליטת גרסאות של בסיס נתונים SQL כפי שתוארה לעיל. זוהי תוכנה מקצועית ברמה גבוהה מאד, שמיועדת למקצוענים שרוצים לייעל ולזרז את השליטה בבסיס נתונים בצורה משמעותית. זהו אחד הכלים הטובים בשוק ולאחר שתתנסו איתו לא תבינו איך הסתדרתם בלעדיו!

מוצרים נוספים

Diana LiteSQL Search

זהו מוצר נוסף מבית NB המאפשר חיפוש וסריקה חכמים של בסיס הנתונים שלכם, למצוא יישומים ספציפיים במהירות וביעילות, וממש “לחפור” בנתונים בצורה חכמה וויזואלית. התוכנה עובדת בתיאום עם תוכנות נוספות כמו Randolph למשל, מה שמאפשר שליטה מלאה על בסיסי הנתונים שלכם.

Database Compare – SQL Server Compare + SQL Server Migration

זהו כלי מצוין המאפשר לכם לערוך השוואת בין בסיסי נתונים שונים וגם לערוך סקריפט הגירה (migration script) חכם ועיל, הן של נתונים והן של סכמות (Data + Schema). גם כלי זה עובד עם באינטגרציה עם כלים נוספים של Nob Hill על מנת להקל את העבודה שלכם.

Columbo – Data Migration Tool + Data Comparison tool

Columbo זהו קונספט חדשני והפתרון החזק ביותר בשוק כיום, להשוואת נתונים. קולמבו זהו למעשה כלי חכם שמסוגל לקרוא כמעט כל נתון שמאורגן בצורה טבלאית (Tabular Format). באמצעות הכלי הזה תוכלו להשוות נתונים בין סוגי קבצים שונים – אקסל, SQL, CSV, XML, Doc, ועוד רבים נוספים. זאת ועוד, בעזרת ממשק משתמש נוח במיוחד תוכלו לצפות בכל נתונים (וגם הסכמות), וערוך השוואות להמיר לפורמטים שונים.