למה חשוב לשים לב כשבוחרים חברה לניקיון משרדים?

לצורך בחירת חברת ניקיון משרדים בתל אביב לחברה או מוסד, רצוי קודם לבדוק מהן מטרות הניקיון שלנו ולכמה ימים נצטרך אותה. חשוב לבדוק את זה מכיוון שלא כל חברות הניקיון גמישות מספיק לימים ולמצבים שבהם אתם תהיו מעוניינים בהם.

למה חשוב לשים לב כשבוחרים חברה לניקיון משרדים? |

גורמי מפתח שיש לקחת בחשבון בבחירת חברת ניקיון: הפניות. בקש מחברות ניקיון לספק לך הפניות שיכולות להתחייב לאיכות השירות שלהן. רבים מחזיקים בהמלצות בכתב של לקוחותיהם. 

ניסיון והדרכה. הניסיון הוא קריטי, אך הוא טוב בהרבה כאשר הוא מגובה על ידי אימונים ספציפיים ומתמשכים. בקש מידע על צוותי ההדרכה אשר מיישם על עובדיו את דרכי הניקיון הטובות ביותר שתרצה לעסק שלך.

האם חשוב שיהיה ביטוח לחברת הניקיון? |

וודא כי כל חברת ניקיון מסחרית שאתה מחשיב ורוצה לעסק שלך, היא מבוטחת במלואה לבטיחותך וביטחונך, החברה שלך והמתקן שלך. בנוסף, שאל את המנקה שלך לגבי זמני ההאפלה בלוח הזמנים שלהם.

יש להם כאלה? מה המדיניות שלהם בנושא בקשות או חירום המתעוררים מחוץ לשעות העבודה הרגילות? קבל דוגמאות בחיים האמיתיים כיצד הם עבדו עבור לקוחות ספציפיים.

בנוסף, גלה כיצד המנקה ימדוד את מעקב אחר ההצלחה שלהם באתר העבודה שלך ואחרים. איך תספק משוב ומה הם יעשו עם זה? האם יש נוהל תלונה רשמי? האם הם יכולים לספק לך כלי מעקב? ועוד דברים שכדאי לדעת על חברת הניקיון.

מהו ניקוי ירוק – חברת ניקיון |

ניקוי משרדים ירוק: בעבר, הדבר היה ניקוי ירוק רק בחיתוליו, אבל עכשיו זה הדבר הגדול של עולם הניקיונות, והוא בהחלט כאן כדי להישאר. גלה אילו מוצרי ניקוי ירוקים, תהליכים ואישורים יש למנקה – והאם הם יכולים לעזור לעסק שלך להשיג את היעדים הסביבתיים שלו.

בדיקת בטיחות לחברת הניקיון |

וודא כי כל חברה שאתה עובד איתה, תואמת את חוקי הניקיון המקומות ציבוריים, מספקת מדים ותגים כדי להפוך את הצוות שלהם למזוהה בקלות, קבע תהליכים ונהלים להגנה על רשומות חסויות ושמירת נעילת דלתות וכדומה.