טיול קרוואן בגרמניה – 3 יתרונות ו-3 חסרונות

גרמניה היא מדינה מלאה בתרבות עשירה ובעלת היסטוריה אדירה. הדרך הקלה ביותר ליהנות מכל גרמניה היא עם השכרת קרוואן. עם כל כך הרבה מה לראות במדינה הנהדרת הזו, האפשרות של השכרת קרוואנים היא פיתרון מושלם לחופשה הבאה שלכם עם המשפחה. סעו מחופי צפון גרמניה, קחו את טירות היער השחור הקסום וסיימו במדינת בוואריה העשירה התרבותית. לבסוף, אל תשכח ליהנות מהערים הגדולות של ברלין, פרנקפורט ומינכן, כולם עם היסטוריות עשירות ונוחיות מודרניות. השכרת קרוואנים בגרמניה יכולה באמת לאפשר לכם להגיע לכל פינה במדינה המדהימה הזו.

יתרונות טיול בקרוואן בגרמניה

פשוט לנהיגה

עם קרוואנים מודרנים ונוחים לתפעול. בזכות הממדים היעילים שלו, תוכלו לעבור בקלות תחת המחסומים הגבוהים או לנסוע בכבישים קטנים או במרכז העיר ללא דאגות. קל לחנות בחניונים או באזורי חניה לאורך הרחובות. יותר קל ממכונית!

מחירים נהדרים…

רכב ומלון זה בדרך כלל יקר יותר מאשר להשכיר קרוואנים קלאסיים, אם כי זה תלוי בדגם. יתר על כן, בכל הנוגע לרמת הציוד, הכל כבר קיים!

היו חופשיים כציפור

הקרוואן קל, פרקטי ונוח, מבטיח לך שלווה וניידות. מסלול הטיול שלך עשוי להשתנות בכל עת, תפתיעו את עצמכם …

לכל דבר יש גם חסרון קטן כמובן

חלל קטן

עם פחות מקום מגורים מאשר בבית שלכם, אבל בקלות בגודל של דירת סטודיו. בל נשכח, מדובר ברכב בסוף לא קרון רכבת.

פחות שירות

לדברי חלק מהאנשים, וזה כנראה עיניין של אופי, חסר השירות שמקבלים במלון. כן, בקרוואן אתם דואגים לעצמכם. קמים בבוקר, עוצרים אולי באיזה מאפייה כפרית, מכינים ארוחת ערב בקרוואן על האגם ואולי מקנחים את היום בישיבה רגועה עם בקבוק יין שקניתם בעצמכם בגבעות הטוסקניות. 

לא עיצוב מושלם …

עם דמיון חזק מאוד למשאית משלוחים, אל תשכחו שגם האסתטיקה של קרוואן אולי אינה מתאימה לכל אחד. זה לא פרארי או ג'יפ מסוקס, מדובר פה ברכב גדול, בין טנדר למשאית שנועד לשאת את כל הבית שלכם איתכם לכל מקום שתלכו.