הדרך הנכונה להכיר בנות

אין סוף דרכים טובות ומנוסות יש, כדי להכיר את הבחורה שאתם כל כך רוצים לעצמכם. ברוה המקרים זהו עוד תעלול שטותי שכל החבר'ה עושים אך יש את אלה המוצלחים ביותר. אז איך תתחיל עם בחורה כמו גבר גבר?

הדרך הנכונה להכיר בנות |

ככל שיש יותר דרכים להתחיל עם בחורות ולהכיר בנות, כך יש גם דרכים איך לא לעשות את זה. נגיד שאתם יוצאים למועדון ואתם רואים את החמודה ההיא שיושבת לבדה בבר (נדיר כן.. אני יודע) ואתם חושבים – בדגש על חושבים, איך לעשות את זה הכי טוב שיש, מה תעשו?

קודם כל אל תבואו עם משפטי הפתיחה הרדודים שכולנו מכירים מהעבר. בנות מכירות את זה ומבינות בדיוק באיזה ייצור הן מתעסקות. 

להתחיל עם בחורה בזמן הקורונה |

אחד מהאירועים היותר משמעותיים של 100 השנים האחרונות הוא כנראה הקורונה. המגיפה מושיבה בבית מלא רווקים ורווקות שרק מחפשים כיצד לעשות את זה בצורה ווירטואלית וישירה. 

אתם לא חייבים להיות מושכים מידי מבחינת מראה, אלא בעיקר לבחור את המילים הטובות שלכם בצורה יצירתית מבעד למקלדת. נסו משפטי פתיחה שונים שבוודאי תמצאו ברשת ונסו לשווק אותם לבחורה שאתם רוצים בה.

להתחיל עם בחורה במועדון או בבר? |

גברים כנראה מתחלקים לשנים. יש את אלה שמעדיפים "להביא" את הבחורה שלהם דווקא בתוך כל הרעש והבלגן כמו במועדון ואחרים, מעדיפים לעשות את זה בצורה קצת יותר אינטימית – בבר שקט ונעים.

אז איזה סוג גברים אתם? אם עדיין לא עליתם על זה, נסו להיות בשני המקומות ולנסות את כל הדרכים עד שתראו איפה אתם מצליחים להביא את עצמכם בצורה הטובה ביותר ובאופן המכבד ביותר.

אולי יעניין אותך גם איך להצליח עם נשים