דוד קצב – מומחה משאבות טבולות

דוד קצב הוא הבעלים והמנכ"ל של קבוצת דודי. בחברה זו מספקים ללקוח אשר מערכת המים והביוב שלו מבוססת על משאבה טבולה – פתרונות לתחזוקתה, כולל תיקונים במקרה של חוסר תפקוד. אז, מהי המשאבה הטבולה, ואלו שירותים מקבל עליה לקוח של דוד קצב?

על המשאבה הטבולה

משאבה טבולה, כשמה כן היא. היא משאבה שנמצאת מתחת למפלס של מי הביוב, כלומר טבולה בתוכם. ישנן משאבות טבולות גורסות, וישנן משאבות טבולות ללא גריסה. ההבדל הוא שמשאבה גורסת יכולה לגרוס פסולת קשה שהושלכה בטעות לביוב, בעוד משאבה טבולה ללא גריסה אינה מאפשרת זאת וצפויה להשתבש אם היא באה במגע עם מגבון או חפץ קשיח אחר. משאבה בגובה 0 היא משאבה שהחלק העליון שלה בגובה של המים. משאבות טבולות נועדו לשמש בתים פרטיים או קוטג'ים על פי רוב.

תיקון משאבות טבולות

אין ספק כי תקלה במשאבות טבולות ניתן לזהות מיד: המים באסלה יותר נמוכים והמים בכיורים בקושי מתנקזים. הפסקת חשמל כשהפקק של המשאבה מקצר, מעידה על תקלה בה. במקרה זה, דוד קצב הוא בדיוק האיש שתצטרכו לצדכם. הוא יבצע עבורכם את התיקון ויספק את כל מה שצריך כדי להשיב את המכשיר לתקינות מלאה. במקרה של תיקון דגם עם מצוף, ייערך דיבוג (בדיקה) לשני הכלים, שכן ללא המצוף, אין מה שיורה למשאבה להתחיל לעבוד. ניתן לתקן מצוף תקול.

יישום מהיר ואחראי

קבוצת דודי הנה בעלת ידע נרחב ביותר על משאבות בית, ובפרט משאבות טבולות. דוד קצב יספק לכם, באמצעות קבוצתו, תיקונים למשאבה. חוששים מהחלפה שתעלה לכם אלפי שקלים? לא עוד. בקבוצת דודי ניתן להשלים תיקון לכל משאבה ולהבטיח חזרה לתקינות מלאה במערכת המים במהרה.